Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ázsiai nők vörös hajjal...

Ázsiai nők vörös hajjal szexik? Miért nem fogadják el, hogy nekik fekete a hajuk?

Figyelt kérdés

Olyan undi sztem hogy befestik, nagyon nem áll nekik jól.

Miért akarnak ennyire hasonlitani az európai emberre?


2013. ápr. 24. 17:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

szerintem egynéhánynak kifejezetten jól áll, és amúgy is, azt csinál mindenki magával, amit akar, neked ehhez mi közöd van? ha nem tetszik,ne nézd. nem hinném, hogy olyan sokkal találkozol, akkor meg nem mindegy?


Még hogy van alapja a fajelméletnek? -->inkább ne hirdesd itt, hogy milyen buta, és együgyű vagy...

2013. ápr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
één csak azért irtam ki a kérdést, mert sztem bénán néznek ki az ázsiai nők festett hajjal. Nem tetszik nekem. Erre jöttök azzal, hogy milyen jogon szolom le öket. Pedig nem hiszem el, hogy olyan sok ember szerint néznek ki jól igy.
2013. ápr. 24. 19:19
 13/20 anonim ***** válasza:

és szerinted izgatja őket hogy hány embernek tetszik?te olyanra csinálod a hajadat ami neked tetszik vagy olyanra ami másoknak tetszik de neked nem?

nagyon ostoba a gondolkodásmódod

2013. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem speciel gyengéim:

A: A vörös hajú lányok

B: Az ázsiai csajok

Na most ez alapján képzelheted, hogy reagálnék egy vörös hajú ázsiai lányra (még ha festett is)

Az, hogy féltékeny vagy kérdező, nem tud izgatni. Minden vágyam egy gyönyörű ázsiai lány, lényegtelen milyen hajjal. Nekik minden jól áll.

2013. ápr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
a magyar nökre már rá is untál? Jól mehet a sorod:D
2013. ápr. 24. 21:13
 16/20 anonim ***** válasza:
Unt a halál, csak egzotikusak és ettől olyan szépek, ráadásul még nem volt dolgom ázsiai lánnyal. "Must try" kategória. Persze nem futó kalandról beszélek.
2013. ápr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért kéne hogy fekete hajuk legyen, mert a te faji sztereotípiádba csak ez fér bele? :D Az pedig egyenesen gusztustalan, hogy szerinted az európai emberre akarnak hasonlítani. Ezzel az erővel minden nő menjen a pi.csába, aki nem fogadja el a természetes hajszínét, mi? Az én hajam festett fekete, eredetileg szőke, akkor most megyek és büntibe állok a sarokba, mert ezek szerint én meg ázsiai akarok lenni. De egy barom vagy, édes istenem. :D
2013. ápr. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
miért lenne 'undi' ?? te nagyon sügér vagy kérdező...kiváncsi vagyok a te hajadra, ne legyél már ilyen rasszista, a magyarok nagy százaléka ugyanúgy festi a haját sok esetben mondjuk barnáról szőkére
2013. ápr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A heti ázsiai rasszista topik. Egy hatmilliós kínai városban élek. Eddig nem láttam egy vöröshajú ázsiait sem. Mi van akkor most?
2013. ápr. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Régi kérdés de azért...

Mivel MINDEN ázsiainak a természetes hajszíne full fekete, ezért népszerű az idolok (hírességek) körében a hajfestés, ez is egy módja annak, hogy kitűnjenek. Mint amerikában az, hogy hat kiló smink, meg semmitnemtakar ruhákat hordanak a sztárok. (tisztelet a kivételnek) Illetve ha már itt tartunk, a szeme is mindegyiknek fekete, ezért is nagon nélszerű náluk a színes kontaktlencse, nem tudom azt észre vetted e. Egyébként pont hogy nekik szinte MINDENFÉLE haj jól áll, mert olyan az arcuk. Amúgy meg nem tudom mit kell ezzel annyira foglalkozni. Ha neked nem tetszik oké, de tartsd meg magadnak.

2017. júl. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!