Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves korban ajánlott...

Hány éves korban ajánlott szőrteleníteni? (lábakra és kézre gondoltam)

Figyelt kérdés
Mindenki engem csúfol hogy tök szőrös kezem van! Ezért most, hog kijött a jóidő a szoknyát meg a rövidgatyát harisnyával vagyok felvenni! :(

2013. ápr. 26. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
en 14eves korom ota borotvalkozom, ha zavar akkor nyugodtan borotvalkozz, esetleg szortelenito krem neked elso alkalommal az is levinne:) 17L
2013. ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy nem szeretnék borotválkozni XD Mert elméletileg erősebb lesz tőle a szőr de azért köszi!
2013. ápr. 26. 13:56
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem menj el kozmetikushoz és gyantával szedesd le

amugy én 12 voltam

2013. ápr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kozmetikus legyantázza.
2013. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vegyél gyantát és gyantázd le.
2013. ápr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
en mindig borotvalkozom mivel nemfogok allandoan gyantazni es ezis megfelelo.. es nem erosebb lesz hanem a vege sotetebb lesz ezzel sokan tevhitben vannak
2013. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz erősebb a szőr tőle, ez tévhit. A borotva miatt élesen lesz elvágva a szőr vége, ezért látszódhat erősebbnek, de ha már egyszer leborotválod, utána teljesen mindegy. Szerintem borotválkozz, öt percet vesz igénybe. Úgyis zuhanyzol legalább minden második nap, közben megborotválkozol és kész. Nem tudom az emberek miért félnek ennyire a borotvától, komolyan...
2013. ápr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!:)

én először 12 évesen borotváltam le a lábamat és a hónaljamat!én is azért borotváltam le mert csúfoltak, és ez nagyon rosszul esett, ezért megkérdeztem anyát hogy borotválhatom-e a lábam és a hónaljam. addig kérleltem ameddig be nem adta a derekát.:)amúgy a kezemet nem borotválom...

amúgy hány éves vagy???

2013. ápr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én 11 évesen kezdtem
2013. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
11 anya belegyezett és az epilálás döntöttük
2013. júl. 12. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!