Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Én akarok lenni Magyarország...

Én akarok lenni Magyarország első Human Barbie-ja! 19/L Szerintetek az emberek mit szólnának hozzá?

Figyelt kérdés

Félre értés ne essék, nem az a legfontosabb, hogy mások mit gondolnak, de nyilván nem esne jól a sok-sok negatív kritika és bántás. Fekete hosszú hajam van (növesztés folyamatban), tiszta arcbőröm, a bőröm nagyon fehér. Nagy sötét szemeim vannak, az orrom normális, egyenes, se túl nagy se túl kicsi. a szám kicsi, de "husis". A fej formám talán Kim Kardashian-éhoz hasonlít a legjobban, nekem is széles arccsontom van.


Hobbim a sminkelés, elég jól megy és szépen. Már sok ideje figyelemmel követem Valeria Lukyanova-t tőle indult el ez a láz. És egyre több ilyen Human Barbie lányt követek figyelemmel, pl Venus Angelic, Anastasiya Shpagina, Mary Matveeva, Andy Santana. Szerintem nagyon szépek


Rengeteg támadás éri őket, hogy ők mennyi műnők, meg majd megnézhetik magukat 30 évesen, meg hogy milyen csúnyák. De szerintem ez már-már művészet, amit ezek a lányok csinálnak. Mások tele aggatják magukat percingekkel, televarratják a bőrüket tetoválásokkal, de ők csupán sminkkel képesek ilyen eredményt elérni.


Itthon már én is készítettem ilyesfajta sminket. Nem tervezem egyelőre, hogy a mindennapokban is így sminkeljek, meg műszempillázak, de tény, hogy sokat dob a kinézetemen. Kontaktlencsét is szeretnék rendeli, valami szép középkéket. És ha lesz elég pénzem a melleimet is megcsináltatnám. Rajongói oldalt nem tervezek készíteni :) Ti mit szólnátok, ha egy ilyen lány szembe menne veletek?


Szerintetek, ha néha egy-egy alkalommal (nem a mindennapokban) bulizni, jobb helyekre így sminkelnék, akkor nem kapnék sok beszólogatást és sértegetést? Még csak itthon változtam Human Barbie-vá, de nagyon tetszik!


2013. ápr. 23. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ijesztőek. Kapnál hideget-meleget, ha nyilvánosan úgy mutatkoznál.
2013. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha már valami is mű rajtad akkor az már nem is te vagy! mert utána ha lekerül rólad a smink meg akármi akkor meg sem lehet ismerni. Persze kivétel a kontaktlencse.
2013. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
smink nélkül elég fiatalnak látszom. de azért akármilyen smink van rajtam fel lehet ismerni nélküle is :)
2013. ápr. 23. 20:46
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

nézz japán gyaru magazinokat, azokban lépésről lépésre tutorial is van ;)

de a legtöbb ilyen human barbie nem csak sminkkel, hanem plasztikával és photoshoppal éri el hogy úgy néz ki ahogy ._.

2013. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%

szerintem szánalmas, hogy az emberek egy kisgyermekeknek kitalált játékra akarnak hasonlítani. Én úgy gondolom, hogy akik tesznek azért, hogy úgy nézzenek ki mint egy barbiebaba, azoknak egyáltalán nincsen semmi önbizalmuk. Most tuti kapni fogok a "minusz" pontokat, de ha én találkoznék egy ilyen nővel, tuti szembeköpném!

Légy önmagad, legyél olyan, amilyen vagy, és ne egy kitalált játékra akarj hasonlítani!

2013. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ezek a lányok nem csak sminkkel érik el a Barbie kinézetet, befigyelnek ott plasztikai műtétek a mellnagyobbításon túl is. :)

A leírásod alapján szép lány lehetsz, szerintem természetesebb módon is hangsúlyozhatnád ezt, de a te tested, a te döntésed. :) Sminkes vagyok, maga a tematika érdekes lehet egy fotózáson például egy jó csapattal, de "emberek közé" - én - soknak érzem.

Ha egy ilyen lány szembejönne az utcán, talán az lenne az első gondolatom, hogy "úristen", a második pedig, hogy vajon miért akar így kitűnni a megjelenésével, mi lehet a belső értékeivel? :)

2013. ápr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

1: Rég nem te lennél az első, több ilyen izét láttam már, mint szerettem volna.

2: ha nem bírod a kritikát meg a beszólogatást, akkor eszedbe se jusson így utcára menni, mert két perc után lesírod magadról a vakolatot.

3: én ugyan nem szólnék semmit, magamban kiröhögnélek, elgondolkoznék, vajon miféle önértékelési gondjai lehetnek egy ilyen csajnak, másrészt elképzelném a szitut, mikor reggel, józanul felkel melletted egy pasas és sokkot kap... hát nem szeretnék a helyében lenni.:D Nem szeretem a műnőket, ez pedig erősen az, sorry.

2013. ápr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
elsősorban keress magadnak valami gazdag faszit, aki van olyan hülye, hogy fizesse is a műtéteket, mert nagy valószínűséggel te nem vagy hajlandó elmenni dolgozni. Persze ha anyu és apu gazdagok, akkor majd fizetik ők.
2013. ápr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

ha meglátnálak én szomorú lennék. Az emberi ilyen mértékű butaság mindig elszomorít.


Szerintem ez nem művészet. bár tényleg mű. Inkább életstílus.


Szerintem aki ilyesmire betemetik, azzal odabent gomoly gondok vannak. Ha nem épp a belső nem épp a külső sem.

2013. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát elsö tuti nem lehetsz mert rám is mindenki azt mondja hogy barbie vagyok és én is folyamatosan egyre többet javitok magamon alapbol hogy fenékig érö szöke hajam van és 180 cm vagyok nagy mellekkel és nekem is ez a célom :P
2013. ápr. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!