Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kellene...

Szerintetek mennyit kellene még híznom? Sporttal jobb lesz? (kép) fiúk-lányok válaszát egyaránt várom:-)

Figyelt kérdés

[link]

görkorival izmosabb lábak esetleg? És felsőtestre hogyan? Sokat zabálok, de nem látszik.

Várom a véleményeket.


2013. ápr. 28. 11:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez jó,nem kell híznod.

32/f

2013. ápr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szerintem se kéne híznod, így pont jó. Viszont a sport biztos nem ártana, formálna kicsit, de hízni ne hízz:)


23/L

2013. ápr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
szerintem férhetne rád egy ötös
2013. ápr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hízni nem nagyon kellene (mert biztos, hogy oda menne, ahová a legkevésbé kéne), de a sport sosem árt, formásít. Karra és combra erősítenék a helyedben, és fenékre is (bár az kép alapján teljesen rendben van).

Zabálni meg ne zabálj, egyél egészségesen, mert hiába nem látszik, attól még nem tesz jót.

2013. ápr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ne zabálj sokat, hanem sok jót egyél inkább.. A gatya nagyon csúnya bocsi és ezért nem látszik a formád se rendesen, de gyanús, hogy rád férne némi izom..nem tudom hány éves vagy ezért nehéz konkrét tanácsot adni.. Avval nem ártasz magadnak, ha sokat mozogsz és a felsőtestre csak úgy edzél, ha tökéletesen megtanultad a gyakorlatot! Amúgy szép vagy:)23f
2013. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

köszönöm:-)

16 vagyok amúgy.

2013. ápr. 30. 22:45
 17/18 anonim válasza:
+5kg még simán mehet ;)
2013. máj. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jó alakod van! De azért hízhatnál olyan 8-10 kg ot. Kicsit sovány vagy!
2013. máj. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!