Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A mellbimbó pirszing fáj,...

A mellbimbó pirszing fáj, egészségtelen?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

nem, nagyon hasznos!

Kb. olyan, mint amikor a disznó orrába tesznek karikát, hogy ne túrja a földet! És nem is túrja, tehát hasznos!

A te melled esetében is lehet az...

Ha valaki erősebben megcsöcsörész, megtudod hogy hol lakik az Úristen!:)

2013. ápr. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kicsit fáj mint mindegyik ékszer, de egészségtelennek nem mondanám, terhesség alatt mondjuk jobb nem hordani

20/F

2013. ápr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
szúráskor fáj és nehezen gyógyul, de egyébként se haszna se hátránya nincs. "csöcsörészésnél" sem fáj, viszont nem is nyúlt semmiféle élvezetet ha piszkálják. egyszerűen csak esztétikus, már akinek ugye tetszik. nekem évek óta van, és még sosem akadt bele semmibe, úgyhogy az elsőéhez hasonló fantasztikus válaszokkal ne foglalkozz.
2013. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fiúnak vagy lánynak?
2013. ápr. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, nekem is van egy éve, de nem fájt vészesen. Régóta terveztem, hogy megszuratom, de a hellyszínen közölték vlem, hogy nincs érzéstlenítő. Utólag visszagondolva, felesleges is lett volna. Ki lehet bírni. Viszont lassan gyógyul, és vigyázni kell a hablabdával, és hasonló dolgokkal, mert tud fájni ha beakad valahova...

Abszolút nem egészségtelen, de ne szoptass vele babát.

2013. máj. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A terhesség szóba sem jöhet, mert 16 vagyok, jobban fàj mint a szeptum( orrpirszing)?
2013. máj. 22. 18:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszer szúrtam magamnak septumot, és igen, szerintem egy picivel jobban fáj. De abszolút ki lehet bírni. Borzasztó érzékenyek a mellbimbóim, de kibirtam a szúrást:D
2013. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!