Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, férfitársak akik gyűrűt...

Fiúk, férfitársak akik gyűrűt viselnek?

Figyelt kérdés
Felháborít, hogy sokan bnzisnak tartják azt, ha fiatal fiúk vagy felnőtt férfiak gyűrűt viselnek (nem jegygyűrűre gondolok). Ez egyáltalán nem így van. Jó lenne, ha sikerülne ezt a tévhitet eloszlatni. Ti hogy gondoljátok?

2013. ápr. 30. 17:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Karkötőm és gyűrűm is van (nem vagyok házas), nekem tetszik és b*zisnak sem tartom. Ráadásul pár napja elkezdtem gondolkozni a fültágítón (5 mm alattin), de ez már egy másik téma. :D
2013. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Én lány vagyok, de nagyon tetszi a gyűrű is, a fültágíró is, és más ékszerek is fiúkon:) A fülbevaló a legjobban:)
2013. ápr. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Szerintem az azért fontos, hogy ne vigyük túlzásba. Én csak egy ezüst görög mintás karikagyűrűt viselek meg egy arany nyakláncot, mást nem. Azért ha valaki teleaggatja magát mindenfélével, az már igencsak érdekes :)
2013. ápr. 30. 17:30
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Bár én lány vagyok, de szerintem ez az egész mi b.zis, mi nem kérdés egyszerűen idegesítő.

Nem minden meleg néz ki úgy, ahogy egy sztereotipikus meleg.

Pólót se hordj ezután, mert van egy megérzésem, hogy azt elég sok meleg hord.

2013. ápr. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Szerintem is idegesítő: az emberek kitalálnak mindenféle hülyeséget, mások meg be is veszik.
2013. ápr. 30. 20:03
 6/27 anonim válasza:
26%
Attol fugg milyen a gyuru. Ha kis vekony akkor szerintem nem ferfihez illo, viszont ha nagy, vastag, draga pecsetgyuru, akkor rendben van. De csak azert mert valakin gyuru/egyeb ekszer van, meg nem lesz homis...
2013. júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam volt 3 egy kezemen,egy fekete,két ezüst(allergia miatt már nem hordom)vastagabb,férfi gyűrű volt mind.volt aki furcsálta,biztos páran brzisnak tartották,de nem kell foglalkozni az emberek véleményével.A tévhiteket nem lehet eloszlatni,ha nem a gyűrű a baj,akkor azért vagy brzi,mert 100 kg alatt vagy,és nem gyúrsz,hanem futsz,szóval érted...ennyi:)
2013. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Jaja, ez így igaz!
2013. nov. 5. 17:19
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Párom hasonlóan görög mintás gyűrűt hord, meg ezüst nyakláncot. Az ilyen darabokat kifejezetten férfiasnak tartom. Ha szép keze van valakinek, igazán feldobja egy komolyabb gyűrű, meg egy szép óra. Az ezüst nyakláncokért meg oda-vissza tudok lenni.

Persze vannak olyan ékszerek, amik nem férfiasak, amiktől tényleg elgondolkodok, hogy ez most hogy? Pl. ilyen gumis karkötők, meg fülbevaló... Na azok nagyon nem tetszenek. A fültágító sem, de ez már egyénibb.

2013. dec. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%

Nekem bal cimpámba van kettő fülbevaló(egy szöges,illetve egy keresztes),jobb fülembe három helix pc,hordok ezüst nyakláncot,bal csuklón ezüst karkötőt,jobb,és bal kézfejemen kettő gyűrűt,egy ezüst alapon fekete halálfejeset,és egy ezüst alapon,fekete görög mintásat.

Eddig még nem néztek homoszexuálisnak.

De ha annak is néznének,miért kéne,hogy érdekeljen?

2014. márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!