Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nincs mellem?

Miért nincs mellem?

Figyelt kérdés

Nemtudom, hogy jó helyre írtam-e de mindegy.

16 éves vagyok és anniyra nincs mellem. Az egész családban minden nőnek függetlenük, hogy kövér vagy vékony akkora mellei vannak mint egy kosárlbadának. Nekem semmi. Olyan az egész mit egy ovodás kislánynak. Nem vagyok se kövér sem vékony. Még a 5.-eseknek is nagyobb van. Miért van ez??? Nem is diétázok, fogyókúrázok.


2013. máj. 1. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez van! Fogd fel úgy, hogy "apádra ütöttél"! Nem gúnyolódásból írom, én is így jártam.


Az öröklés bonyolult dolog. Semmi sem garantálja, hogy attól még, hogy a családban mindenki nagymellű, neked is annak kell lenned.


Az is lehet, hogy ezen a területen későn érő vagy. 18-19 éves korig is simán nőhet.

2013. máj. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon hamar lett nagy melelm. Már 13 éves koromban is akkora volt mint most, 15 évesen. lehet, hogy Neked később kezd el nőni, de nehogy azthidd, hogy olyan jó a nagy mell.. egyáltalán nem:)
2013. máj. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*mellem, boccs elírtam;)
2013. máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem 19 évesen nőtt 2 kosárméretet..:D Sose hittem volna :D 16 évesen nekem is "csak" B kosaras volt.
2013. máj. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hordj szivacsos melltartót! Nem fogsz a pasidnak csalódást okozni, mire lekerül, mert addigra úgyis beleszeret más tulajdonságaidba, adottságaidba. Aki meg ezért szakítana az egy idióta és mehet a francba.
2013. máj. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 pinkpancser ***** válasza:
100%

Mekkora mellei vannak egy kosárlabdának? :)

Egyébként meg gondolj arra, hogy a kisebb az kényelmesebb és a pasiknak tetszik a az is! És nem mellllékes az sem, hogy még van ideje nőni!

2013. máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És miért is baj neked hogy kicsi a melled? Ugyan mivel tud többet egy nagy mell?

Nekem is kicsi... felnőtt vagyok már, de mindig is kicsi volt. Eszembe sem jutott hogy ezen gondolkodjak. A pasiknak ugyanúgy bejön ez is mint a nagy. Amúgy meg 21 éves korodig még növésben vagy.

2013. máj. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem egy kosarasnak hanem egy kosárlabdának:D

Ám semmi bajom sem lenne ha kicsi melleim lennének, de nekem NINCS MELLEM nagyond durva!! kb. ilyen

[link]

még szerintem ennél is kisebb, de azért szebb mint az ővé.

2013. máj. 1. 16:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Ennyivel is lehet valaki sikeres és szexi!

[link]


De még tényleg nőhet! Nem kell rögtön elkeseredni.

16 évesen nekem sem volt semmi, és most is csak egy hajszálnyival nagyobb, de semmiben nem akadályoz. Szexi vagyok így is, és a párom is oda meg vissza van értem.

2013. máj. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Velem is ugyanez van. Bar en 15 vagyok, de nekem sincs semmi mellem.:c
2014. okt. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!