Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretném ha fehérebbek...

Szeretném ha fehérebbek lennének a fogaim, már az összes fogfehérítős fogkrémet kipróbáltam eredménytelenül, de a rendelői fogfehérítést túl drágának találom. Valami tipp?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 16:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Adnak munkát csak a magyaroknak büdös a munka és csak sírnak, mert láblógatással akarnak pénzt keresni, de van egy óriási baj azért NEM fizetnek! Elmentek akkor külföldre dolgozni?? Ott talán kolbászból van a kerítés? NEM! Sajnos ott is dolgozni kell!"


Te jó nagy paraszt vagy! Én 24 éves, diplomás, nyelvvizsgával rendelkező nő vagyok. 1 éve keresek munkát! Láblógatás, büdös a munka? Könnyen van ekkora pofád, amikor másokból élősködsz! Hihetetlen. Azoknak van ekkora pofájuk, akik nem tudják milyen nap mint nap nélkülözni, vagy munka után kajtatni. Persze, most jössz azzal, hogy neked régen milyen rossz volt, és meg kellett dolgoznod azért, amid van..Hagyjuk már! Hihetetlen, milyen emberek vannak. Látod, az ilyen magyar b.uzeráns főnökök miatt menekülnek külföldre az emberek. Munkát nem adnak, fizetést is alig, de a pofájuk az akkora...okoskodni tudsz öcsém. Remélem elveszítesz mindent, és te is rákényszerülsz, hogy kitakarodj külföldre.

2013. máj. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves 24 éves diplomás hölgy!


Kicsit bicskanyitogató a leveled úgy, hogy nem is ismersz, jó modort, azt nem adtak a diplomához.

1. Azt minek mondanád, hogy 80 jelentkezőből (állásinterjú) 10 ember jön el és abból 5 marad, ha marad.

2. Minden emberem tisztelt és barátként szeret.

3. Amim van azt mind magamnak értem el kőkemény munkával, ha hiszed ha nem. Nem tartozom neked bizonyítási kényszerrel, úgy gondolom.

4. Nem vagy egy kicsit rossz indulatú?? Nem siránkozni kell, hanem elfogadni azt a munkát amit kínálnak és nem válogatni. De gondolom elvárások azok vannak... Mennyit akarsz keresni friss diplomásként? 200.000 Ft-ot?

5. Inkább jártál volna az élet iskolájába, akkor tudnád, hogy mi az a tisztelet.

6. Szívből kívánom Neked, hogy találd meg álmaid munkáját!

2013. máj. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!