Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek gázha 165cm és...

Szerintetek gázha 165cm és 48kg vagyok? Nagyon zavar, meg az is hogy nem ér össze a két combom

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Hát igen az borzasztó piszkafa. Hízzál.
2013. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha eszel rendesen, én is ennyi vagyok, bár nekem összeérnek a combjaim kicsit és nőies az alakom is, sportolok, edzek, stb. Szerintem neked sem ártana, ha eddig nem tetted.
2013. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 170cm vagyok és 51kg,és nekem se ér össze a két combom:D Nekem így megfelelő,nem vagyok az az anorexiás típus sem.Ha téged zavar, akkor egyél sokat a mekiben,és akkor szerintem felszedsz pár kilót!:) A combon meg nem lehet változtatni, ilyenek a lábaink:| Ha 200tonnás lennél se érne össze.
2013. máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rendszeres sport és lesz nőies alakod
2013. máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 170-hez vagyok 50 kg, de nekem ez tökéletes. Úgysem hízok, akármit eszek, egy év alatt esetleg 1 kg-ot.

Nekem sem ér össze a combom, de én nem bánom. Nem látszanak ki a csontjaim, egyszerűen csak vékony vagyok. Szerintem nincs rossz alakom és erről az ellenkező nem is meggyőzött már :) Egyébként én 165 cm-en 43 kg voltam.

2013. máj. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez még rendben van. ha zavar téged, akkor mozogj, sportolj, izmosodj.
2013. máj. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem se ér össze,és engem is zavar...hiába a sport,az nem ugyanaz:/
2013. máj. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az a jó ha nem ér össze, mi van veletek?? oO
2013. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja és fiú vagyok, de ényleg az szép, ha em ér össze. persze az anorexia nem szép, de ez nem az..
2013. máj. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!