Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Kristen Stewartr...

Mit gondoltok Kristen Stewartról? Szép nő?

Figyelt kérdés
Mert szerintem rettentően ronda és tehetségtelen.. bocsi. :/
2013. máj. 6. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tartom rondának, átlagos csaj, aki nagyon rosszul színészkedik.
2013. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mostanra egészen jól kikupálódott. régebben olyan semmilyen, ide-ode taszigálós embernek tűnt nekem, mostanság egész szép sztem. L
2013. máj. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szürke kisegér
2013. máj. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 BulmaSwan ***** válasza:
Csúnya,rossz színész és mindegyik képen úgy néz ki mint egy drogos.
2013. máj. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
érdekes az arca, főleg a fülei.
2013. máj. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sztem szép, természetesen szép és tetszik hogy van egyénisége, nem akar olyan tökéletes filmcsillag lenni mint hatvan másik ugyanúgy kinéző barbibaba.
2013. máj. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon szép, csak jó lenne, ha néha becsukná a száját és nem mutogatná a füleit
2013. máj. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szép, de bamba, érzelmeket nem képes kimutatni... Borzalmas színésznő, az arcát meg elrontja a nyitott száj és az ugyanolyan arckifejezés...
2013. máj. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szép, és ahogy már valaki írta az nagyon jó hogy ő nem ez a tipikus tökéletes Barbie. De színésznőnek tényleg elég borzalmas.
2013. máj. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szép, és színésznek sem rossz. Mondjuk az Alkonyatban és folytatásaiban tényleg nem tetszett, de az eleve egy szörnyen rossz film, szörnyen rossz karakterekkel, szóval megbocsájtható, hogy ott rosszul játszik. De a többi filmben amiben szerepelt nekem tetszett. Külsőre meg azért tetszik, mert olyan modell arca van. Semmi kirívó, de rondának sem ronda, jó sminkkel pedig nagyon szép.
2013. máj. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!