Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez az alapozó jó fajta?...

Ez az alapozó jó fajta? Biztonságos? Vélemények?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyenem van, elég olcsón vettem,és hát úgy éreztem,hogy pofátlanul is olcsó ahhoz,hogy ez jó termék legyen.

Félek attól,hogy azért mit kenek magamra,hogy őszínte legyek.

Nem sokszor sminkelek,de akkor beletartozik az alapozó is,és nem tudom,hogy ez így, nem károsítja-e a bőröm.

Szemfesték/szempilla spirál/szemceruza mondjuk nem érdekel annyira,mert ilyenekből jók az olcsóbbak is arra az 1-2 alkalomra,mondjuk hetente 2-szer.

Ti mernétek ezzel 1 héten 2-szer mondjuk bekenni az arcotokat?


2013. máj. 10. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy rossz fajta alapozó, ami mondjuk azoknak még használható akiknek nincs bőrhibájuk, viszont ha vannak pattanásaid akkor ezt semmiképp ne kend magadra, mert eldurvulhat tőle a helyzet könnyen. Olyan összetevőket tartalmaz, amit nem lenne szabad sebes bőrre használni. A fedése meg kb nulla. Egy olcsó színezett hidratálóval is jobban járnál. Pl Essence Pureskin.
2013. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igaz a fedésében van valami,bár ma kipróbáltam, egész szép a bőrömre:)

Csak itthon használom, és pattanásom nem sok szokott lenni,takarnia annyira nem kell,csak ha unatkozok sminkelgetek:)

Köszönöm:)

2013. máj. 10. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!