Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek az elfogadott...

Szerintetek az elfogadott hogy egy férfi elmegy kozmetikushoz és szedeti a szemöldökét?

Figyelt kérdés

2013. márc. 9. 17:49
 1/9 Andii1 ***** válasza:
igen legalább nem lesz olyan benőtt "nagy" de csak minimálisat szedessen ne legyen b*zis.
2013. márc. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ismerek nem egyet,mind hetero de nekem valahogy mégis homokos. Főleg ha ilyen ívesre szedetik mint a nőknek.
2013. márc. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha nagyon vastag és egybe nőt
2013. márc. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
elég meleg...
2013. márc. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Maximum, ha középen összeér, mert az hülyén néz ki..de annál többet kiszedni szerintem is kissé meleg..
2013. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha vékony/ívesre kiszedeti az számomra taszító és elég homokos hatást kellt. Ha csak így 'észrevétlenül' kicsit megigazítatja az már elfogadottabb,de fölösleges:)
2013. márc. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. márc. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos vannak olyan dzsungel szemöldökök, amiket nem árt egy kicsit formázni, de amikor ívesre van szedve, az hányinger. Szerintem valami elképesztően undorító, képtelen lennék férfiként tekinteni rá.
2013. márc. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Maximum h ne legyen osszenove

Ha mashol szedeti az buz*s

2013. máj. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!