Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezt valaki megmagyarázná?

Ezt valaki megmagyarázná?

Figyelt kérdés

A jó pasiknak a jó nők jönnek be.

A kicsit se jó pasiknak a csúnya lányok.

Ez miért van? És az átlagos lánykkal mi van?

Én kb ilyen átlagos vagyok és senkinek nem tetszem :((

15 vagyok



2013. máj. 14. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát én már láttam jó pasit csúnya nővel.

:) Meg szerintem a csúnya pasiknak bejönnek a jó csajok, csak hát ugye nem kaphatják meg őket és lejjebb adják. Persze nem minden a külső és ha "el tudja adni magát", lehet jó (jobb) nője.

Én ezt annyira nem vettem észre kben,h az átlagos lányoknak ne lenne pasija. Szerintem az emberek nagy része átlagos, és az emberek nagy részének van párja. Igazán szép/jó pasi, csaj nincs olyan sok... :)

Meg olyan nincs, h nem tetszel senkinek, ne hidd ezt. Legyen önbizalmad!!!! Ez a "nem tetszek senkinek" dolog nem jóóóóó!!! :)

2013. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak 15 vagy. Ne gorcsolj rá, vedd lazán. Eljön a te időd is. :)

14/L

2013. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt ugye most nem komolyan gondoltad így ahogy leírtad? Az utcán láttál már párokat? Szépek csúnyákkal, átlagosak szépekkel, átlagosak csúnyákkal, szépek szépekkel, csúnyák csúnyákkal... magyarán minden verzió jelen van, mert marhára nem a külső számít egy valamire való kapcsolatban.

15 évesen meg még marha fiatal vagy, ha ismerkedsz akkor neked is lesz pasid előbb vagy utóbb. Ha meg csak otthon ülsz a fészbúk előtt egész nap mint manapság mindenki akkor ne csodálkozz.

2013. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!