Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem ez nagyon új. Megmagyará...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem ez nagyon új. Megmagyarázná valaki mi ez?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy fiúval, nap , mint nap beszélgetünk, sőt nagyon normálisan viselkedik velem. Figyel rám, együtt eszünk, fürdünk , szeretkezünk, tudjátok .... mintha járnánk, de folyamatosan azt hajtogatja, Ő nem szeretne komoly kapcsolatot, nem akar járni. Holott ő is keres engem, (nem csak szexelős alkalmakkor...) .

Szerintem csak magától a gondolattól fél, vagy akkor mi az? Szerintem ez már járás , két ember közötti kapcsolat. Szerintetek tévedek? Vagy mi ez, ha nem párkapcsolat? Ha csak szexre találkoznánk megérteném, de nagyon nem ... nagyon meghitt , átérzős, érzelmes az egész :)


2013. márc. 23. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán nem akar elköteleződni.
2013. márc. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg korábbi rossz tapasztalatai miatt nem mer elköteleződni. Arra kéne rávilágítanod, hogy ha nem is ismeri be magának, már megtette azzal hogy nem csak szexre keres fel téged. Esetleg finoman a tudtára adhatnád hogy nem szándékozol elhagyni őt, tehát ettől nem kell félnie.
2013. márc. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szex mellett szeret tölteni Veled időt, de ez neki nem jelent kapcsolatot, van ilyen, majd ha szerelmes lesz, akkor lelép

tisztáztátok a kezdetekkor ezt el is mondta, ő nem tekinti annak, van sok ilyen srác hidd el, aztán mi lesz, majd kiderül N

2013. márc. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őt. Amiket együtt csináltok, én nem tudnám olyannal csinálni, aki iránt legalább vonzalom nincs.
2013. márc. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem így hirtelen ebből az jött le,h melletted csajozik,és ha összejön vmi jó csaj,akkor vele (is) dug.
2013. márc. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak saját magam jut eszembe erről, tudtam hogy a lány családcentrikus és mondta h ő eddig meg addig 2-3 gyereket szeretne meg esküvőt, noss ehhez nekem semmi kedvem nem volt és nem álltam erre ksézen, 8 hónappal később szakítottunk is mert bevallottam neki h 23 évesen (akkor) nekem ez még nem kell.
2013. márc. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, én is így gondolom. Még várok kicsit, várok arra , hogy lássam hova fejlődik ez a dolog. Igazából nem szükséges ezt közhírré tennem, hogy már rég párkapcsolatban van, holott Ő szerinte nem. Nem is fontos, hiszen az a lényeg , hogy együtt vagyunk és számíthatok rá, még akkor is , ha szerinte ez még nem kapcsolat. Nekem elég, ha mellettem van, az meg tök m1 , hogy nem hajlandó belátni ezeket. Ha már tényleg komolyabb lenne , úgyis rájön magától . Szerintem is a korábbi tapasztalataiból indul ki, hogy eddig miket élt át. Csak érdekelt , hogy mennyien gondolnak velem egyet, ha reálisan gondolkodunk, ha nem valaminek a befolyása dönt. Érdekelt, hogy ez valamiféle új kapcsolat tipus lehet amiről még nem értesültem. Én vagyok annyira maradi, hogy ez szerintem már "valami" ? :) Örülök, hogy azért mások is egy véleményen mozognak velem, és nem csak az elfogultságom szerint látom úgy , ahogy a dolgokat.

Köszönöm a válaszokat!

2013. márc. 23. 16:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd kibontakozni a dolgokat, és majd meglátjátok,mivé fejlődik. Nem kell rászállni a fiúra, hogy mondja meg, mit akar vagy mi ez nála. Majd lehet, hogy magától belemegy a járásba, ha bejáratódik a kapcsolat. Persze benne van a pakliban, hogy csak szabadidőpartner kell neki, és ez nem fog változni, de bízom benne, hogy az előző variáció inkább, és nem ez.
2013. márc. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!