Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmagyarázná valaki nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmagyarázná valaki nekem, miért hülyít ez a fiú és mi a jó ebben neki?

Figyelt kérdés

Határozottan barátkozna velem, órák után együtt lógunk, lelkizünk, olyan jeleket ad, mintha nem lennék közömbös neki (zavarban van, megérint, keresi a társaságomat). Félénknek látszik, holott csak önző és nem népszerű az osztályban.

Gondoltam, tisztázom vele a dolgokat, el akartam hívni valahová, de nincs kedve. Ugyanakkor próbálja a jelenlegi állapotot fenntartani, és azt mondja, nem kell megsértődni, meg majd máskor elmegyünk. ennyire hülyének néz?


2013. márc. 27. 22:49
 1/6 anonim válasza:
ez így nem igazán érthető. szerintem...
2013. márc. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én sajnos ugyanebben a helyzetben vagyok hónapok óta.. Kétértelmű jeleket ad . Nem lehet eldönteni ,hogy mit akar. Sajnos az én esetemben kiderült ,hogy nem én vagyok az egyetlen lány akivel ugyanezt csinálja.... Nem lehet őket megérteni hidd el ,hogy élvezi azt ,hogy látja rajtad ,hogy oda vagy érte ..
2013. márc. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az a kérdés, mit akarhat tőlem, minek ez a barátság?
2013. márc. 27. 22:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne is értem miért foglalkozol vele. Hagyd!
2013. márc. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy én belelkesedtem, most pofára ejtett, de nem úgy, hogy megmondja, nem jövök be. Amolyan húzd meg-ereszd el. Megpróbálom magam lebeszélni róla.
2013. márc. 27. 22:56
 6/6 anonim ***** válasza:
ja push n pull, bejössz neki sztem csak nem akar needynek tünni.
2013. márc. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!