Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Én idén fejezem be 6. osztályt...

Én idén fejezem be 6. osztályt és sokan hordanak nálunk melltartót nekem annyira nem nagyok a melleim elkezdhetek melltartót hordani vagy még korai?

Figyelt kérdés
azért akarok elkezdeni hordani mert már mindenkinek az van és kiközösítettnek és rosszabbnak érzem magam tőlük.
2013. máj. 15. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne legyetek már ilyen utánozós kismajmok, komolyan nevetséges. Melltartót meg az hordjon akinek van melle és van mit belerakni a melltartóba. Ha nincs akkor hülyén fog állni rajtad és körberöhögnek max ha meglátják. Topot hordhatsz, az bőven elég ha nincs nagy melled.
2013. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Omg. Igazi hülyék közé keveredtél. :) Ha nincs még melled felesleges hordanod,hisz nem tart semmit. Szerintem 6. osztályban még senkinek nem olyan nagy a melle. Ők csak azért hordják,hogy menőek legyenek,te ne utánozd őket. Ne érezd magad kiközösítettnek és rosszabbnak esetleg kevesebbnek,ugyanannyi vagy mint ők,de eszed több van neked. :)
2013. máj. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs még melled, akkor teljesen felesleges melltartóba beruházni. Úgy is kinőnéd (remélhetőleg! :P )
2013. máj. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !:)
2013. máj. 15. 17:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Húzzál toppot és akkor nem röhögnek ki. Mi is túl estünk ezen, 12 éves korban van akinek már nagy van, van akinek semmi, de ha te ettől zavarban vagy, akkor húzd fel amit ajánlottam. [link]
2013. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!