Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy tetoválás gondot jelenthet...

Egy tetoválás gondot jelenthet a szerelmi életben? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

szeretnék tetkót, lesz is. viszont sok helyen olvastam, sok helyről hallottam már, hogy vannak olyan emberek, akik emiatt nem jönnek össze egy amúgy nagyon szimpatikus és nekik tetsző fiúval/lánnyal.

én úgy gondolom, hogy aki emiatt, és csak és kizárólag emiatt elhajtja a másik felet, akkor azzal valami gond van, és ha már egy kis rajzocska problémát okoz neki, akkor minden baja lesz a későbbiekben is.

ti mit gondoltok?

persze, nekem sem tetszenek pl az egészkaros tetkók, a félelmetesebb állatok, de elfogadnám. az nem lenne baj, ha a párom nem szeretné a tetkókat úgy általában, de nehogy már ez baj legyen egy kapcsolatban...

18/L


2013. máj. 15. 20:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
A tetoválás a részed lesz, hiszen nem egy levehető dolog, így beletartozik majd az összképbe és ha mondjuk valami cukiságot tetováltatsz, mint sok nő pillangót meg virágokat meg ilyesmit az nem feltétlenül fog tetszeni a pasiknak, mert elég gáznak tartják a legtöbben. Meg azért el is mond valamit a tetkó az emberről. Ha egy sablon valamit tetováltat magára az nagyon is sokat mond, de nem jót. De egy egyedi egyszerű tetkó szebbé is tehet, az nem fog senkit zavarni.
2013. máj. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
soha nem találsz senkit, akinek egy rossz tulajdonsága nem lenne. ha nem tetszik a barátodon/barátnődön a tetkó, az kb akkora probléma, mint hogy pl a pasid/csajod sokszor késik. elfogadható, de nem szereted benne.
2013. máj. 15. 20:09
 3/25 anonim ***** válasza:

Nekem van egy fél karos színes. A páromnak nem tetszik, volt, h be is szólt, h ezt minek kellett.

De: együtt vagyunk, minden ok és már babánk is van.

Szóval: nem tetszik, de elfogadja.

Ha valaki tetoválás miatt nem jön össze vkivel, az szerintem gáz. Mondjuk itt nem olyan tetkóra gondolok, h pl egy koponya van a homlokán, értitek. :D

Ez hozzátartozik vkihez, ennyi. És igaza van a kérdezőnek, ha ez problémát okoz, akkor ez kinövi magát vagy újabbakat talál a kapcsolat folyamán.

:)

2013. máj. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

na, örülök, hogy egyetértünk :)

grat a kapcsolatodhoz és a babádhoz :)

nekem inkább a női tetkót tetszenek, de mivel nekem is lesz tetkóm, ezért elvárható tőlem, hogy elfogadjam a párom tetkóját :)

és mindenkinek így kéne működnie sztem :D

2013. máj. 15. 20:18
 5/25 anonim ***** válasza:

Rajtam alig van már szabad hely, mégsem volt ebből soha gondom. Aki azt nézi, hogy mi van rajtam, nem azt hogy milyen ember vagyok, az annyit is ér, és jobban járok vele, hogy nem érdeklem. :) A mostani páromat pedig kimondottan a tetoválásaim fogták meg. :D

26/N

2013. máj. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Az én kiszemeltemnek se tetszik az egyik tetoválásom, sőt utálja. Ez kicsit rosszul esik, nem azért mert neki nem tetszik hanem ahogy lereagálja mikor meglátja... Teljes mértékben egyet értek veled fontos egymás elfogadása, tolerálása. Sajnos ez jó pár emberből hiányzik, de annak úgy is kell. Keressen mást.
2013. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
utolsó, milyen tetkód van, amit annyira utál? elég szemétség bunkón beszólni emiatt... meg szabad jegyezni, hogy nem tetszik, de nem szabad görény stílusban szidni...
2013. máj. 15. 21:16
 8/25 anonim ***** válasza:
Hello Kitty. Fanatikus vagyok :) Tudom hogy a pasiknak nem tetszik, de nem különösebben adok a véleményükre. Ez az én életem és nagyon szeretem.
2013. máj. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

ez még nem jogosítja fel arra h bunkózzon...

sztem a cuki tetkók a legjobbak :)

2013. máj. 15. 21:34
 10/25 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a tetoválás undorító. Kevés dolgot tartok csúnyábbnak, mint a tetoválás. Gondolom le leszek pontozva, de ez a véleményem és ez is egy vélemény. Nálam nem jöhetnek szóba olyan férfiak, akiken már van tetoválás és ez egyáltalán nem olyan, hogy valaki késik e. Ha neked nem jönnek be a szőke férfiak, akkor valószínűleg nem fogsz válogatni közülük, ilyen egyszerű.
2013. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!