Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek milyen sportos...

Fiúk! Nektek milyen sportos női testalkat jön be?

Figyelt kérdés
Hogy néz ki az a sportos(vagy nem sportos) női alak amelyik nagyon tetszik nektek, és szerintetek nagyon szép/szexy egy csaj ha igy néz ki? linkelnétek, csatolnátok egy képet is köszönöm :))))
2013. máj. 17. 21:22
 1/9 A kérdező kommentje:
[link] erről a vádliról pl. mi a véleményetek? :)
2013. máj. 17. 21:31
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

ez a vádli gyönyörű! egyébként én nem tudok elfogulatlanul nyilatkozni, mert az izmos lányok a gyengéim


[link]

ez a lány pl hibátlan


[link]

meg Nina Eckert is!

2013. máj. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Tetszenek a belinkeltek,de nekem nem ez a favorit:)

Elég ha sportol és látszik rajta.

Tehát egy kis váll/kar,laposabb has,vékonyabb derék,kerek popsi,jó combok.

2013. máj. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem a fiúknál is úgy van ez, mint a lányoknál, hogy kinek mi jön be, van olyan fiú, aki a kicsit duci csajokra bukik, valakinek a vékony lányok jönnek be, és vannak akiknek a sportosak. ez ugyanígy van a lányoknál is. nekem mondjuk a túl edzett pasik nagyon nem jönnek be, nekem elég ha már van egy kis izmuk és kész. egyébként nekem az első vádli nem tetszik. egyedül az utolsó képen lévő lánynak van jó alakja, szerintem. 17L
2013. máj. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket :))) meglepődtem hogy a fiuknak igenis bejön a kockás női has :) örülök, mert eddig azt hittem hogy egy nő kocka hassal, izmos testtel már nem túl nőies
2013. máj. 18. 10:14
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
Te hülye vagy! Pont sz@ar az ha egy csajnak kockás a hasa, az milyen már???? Legyen lapos és kész! Hazudoznak itt össze-vissza te meg elhiszed, innen is látszik h naiv pics@ vagy meg az is maradsz :-D
2013. máj. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kiváncsi volnék neked milyen hasad van...
2013. máj. 21. 07:57
 8/9 anonim ***** válasza:
15%

Nekem semmilyen sportos női testalkat nem jön be.

F

2013. máj. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
nekem? Kerek hasam van és? A kutyát nem érdekli csak te vagy itt elszállva :-D nőj fel! Ennyi
2013. máj. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!