Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos az, hogy egy srác gyúrjon vagy sportos testalkata legyen?

Figyelt kérdés
Ha "csak" ápolt, jó kiállású (de nem feltétlen sportos)... az nem nyerő?

2013. márc. 1. 16:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Nálam a kigyúrtak vannak hátrányban, ugyanis engem inkább taszít az a testalkat. És ellenben az itt szajkózott marhaságokkal, nincs is olyan ismerősöm, akinek kigyúrt párja lenne, vagyis érdekesmód a 'csak' ápolt férfiak is kellenek még a nőknek.
2013. márc. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Azt nem értettem, hogy azok a srácok, akik szerint a "nőknek csak a kigyúrt kell" miért nem mennek gyúrni? Ha szerintük ilyen egyszerű?
2013. márc. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Talán mert egy k*rva hosszú folyamat és nem akarnak alkalmazkodni sem, csak tényeket állapítanak meg?
2013. márc. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Vagy mert túl lusták, és mutogatni, meg fröcsögni könnyebb, mint változtatni...
2013. márc. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

Én eljárok sportolni, úszni, biciklizni, heti 1x konditerembe, nem vagyok kigyúrt állat de nem akarok löttyedt testű sem lenni illetve csontváz sem, én úgy tetszem eleve magamnak ha sportos az alkatom.

És nem amiatt elsősorban mert a nőknek ez tetszik.

Igényes vagyok magammal szemben.

2013. márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Lány függő,milyen csaj,mit vár el.

Én azt mondom hogy legyél izmos,nekem még egy csaj se mondta,hogy fúj,vagy legalább sportos legyél menjél küzdősportra akkor ha nem akarsz edzeni.

De sportolni kell,mert más lesz a jellemed is meg az alakod is.

2013. márc. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Én nem szeretek sportolni :D. Van egy kis pocakom, de én tök jól érzem magam a bőrömben.
2013. márc. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Inkább erősnek nézzen ki,legyen sportos de nem szempont hogy látszik e minden izma mint egy anatómia könyvben.Mellesleg az undorító is.Nekem a szélesebb mellkasú pasik jönnek be,valószínűleg azért,mert magas vagyok,és így még hozzám képest is 'védelmezőnek' nézne ki.


Amit az 5-ös válaszoló írt,annyi sport teljesen elég...kérdező,nézzél meg egy úszó pasi felsőtestet..:))

2013. márc. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Alacsony vagyok és alig 53kg. Voltam kondizni is, de nem igazán használt, meg nem vagyok millimos, hogy tudjak fizetni havi több tízezret a rendes kondis életmódra, úgyhogy már ennek is vége, az összes lány bekaphatja, akinek nem vagyok így jó. Nem fogok többé mások miatt őrült hajszába fogni, ha így nem kellek a csajoknak, akkor legalább már tudom milyen felszínesek a mai lányok és csak magukat égetik be előttem.
2013. márc. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Jaaa, tehát ha Te nem kellesz nekik, akkor ők a felszínesek, értem... Így is fel lehet fogni. Aki meg azt hiszi, hogy csak több tízezres kiegészítőkkel lehet eredményt elérni, az is magáról mondja el azt, amit gondolok róla.
2013. márc. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!