Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Olyan akarok lenni mint egy...

Olyan akarok lenni mint egy barbie baba. Ez normalis?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy nagyon utalom magam..a kulsomet.nemvagyok megelegedve magammal egyatalan.bar sokan mondjaknhogy milyen szep vagyok de en nemmigy latom magam. ezert sokszor sirok es ez mar nagyon reg ota ez van.most ugydontottem leszivatom hidrogenszokere a sotetbarna hajam.szoliba jarok stb.sokan aztmondjak ne rontsam el magam ilyenekkel de muszaly mert ugy fogom magam jolerezni..ezenkivul olyan problemaim vannak hogy ha nem neznek meg az utcan kiakadok..ha nem keltem fel az emberek erdeklodeset es nem figyelnek fel ram.ezert kicsit kihivoan oltozkodom es elitelnek...sokszor elsirom magam a tukor elott is.nagyon rosszul erzem magam a boromben. 15/L

2013. máj. 17. 21:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%

Szerinted ezek a lányok szépek, tökéletesek?:

[link]

[link]

[link]

[link]


Hát szerintem egyáltalán nem, sőt, undorító, és ezt az emberek kb 95%-a így gondolja. Csak azért fordulnak utánuk a pasik, mert egy numerára jók és aztán ennyi.

15 éves vagy, hová akarod, hogy fordulgassanak utánad egyébként is? Tanulj, szórakozz a barátaiddal, legyél a családoddal, keress értelmes elfoglaltságot. Tudom, hogy a mai tinik között ez butaságnak hangzik, de hidd el, nem az.

Amúgy mielőtt bármi változtatásokba kezdenél a testeden, kérlek, először beszélj anyukáddal, esetleg egy pszichológussal, hiszen itt már elég súlyos önértékelési problémákról van szó

2013. máj. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az lehet a probléma, amit a 7-es válaszoló írt. Nincs önbizalmad. Látszik, hogy nem érzed jól magad a bőrödben, és ez sugárzik kifelé. Mosolyogj sokat, légy vidám, és sokkal többen meg fognak nézni az utcán, hidd el!:) Amúgy szerintem a sötét haj + barna szem nagyon is jó kombó! N
2013. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

basszus de megijedtem ezektől a képektől O.O

xD

2013. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek!:) megprobalom magamat elfogadni igy de tenyleg nagyon nehez..
2013. máj. 18. 20:49
 15/17 anonim ***** válasza:

Az nem gond, ha szép szeretnél lenni, de legyél természetesen szép!:) Én sem vagyok barbie baba, vagy amolyan mai tipikus műnő... és ezzel kitűnök a mai tömegből, az tuti.. de én így érzem jól magam és így is érdeklek másokat + 1,5 éve van barátom, aki pontosan amiatt szeretett belém, hogy természetes vagyok, és hogy smink nélkül (ami ritka mert kevés mindig van rajtam szinte), még szebb vagyok szerinte, mint amúgy.

Nekem is barna hajam van, fehér bőröm, és barna szemem. És mivel sötét a szemöldököm, más szín nem is állna jól kb, de már elfogadtam magam. :)

Amíg ilyen rossz a kisugárzásod (mert emészted magad) hidd el, hogy azért nem néznek meg. :/

2013. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
de eleg sokszor megneznek, csak van mikor nem es az esik rosszul..fura de igy van.egyebkent szoke melirt teszek a hajamba es ha jol all az max akkor lesz szoke az egesz:)
2013. máj. 21. 22:09
 17/17 anonim válasza:
Úgy látom, hogy annyi iQ-d van, mint egy barbie babának. Tehát jó úton haladsz :DDD
2015. máj. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!