Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Leggings nem nadrág?! Mégis...

Leggings nem nadrág?! Mégis sok lány annak hordja, most mi az igazság?

Figyelt kérdés

Nagyon sok lányon látom a környezetemben,hogy simán rövid pólóval használják, szóval a feneküket nem takarja el semmi, olyan mintha sima farmer lenne.

De újságokban/néhol itt is, azt olvasom,hogy ez a ruhadarab nem felel meg egy nadrágnak.

pl: IM egyik részében nagy betűkkel ki volt emelve az alábbi mondat:

'A LEGGINGS NEM NADRÁG'.

Mit gondoltok?


2013. máj. 20. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem nadrág, inkább egy vastagabb anyagú lábfejnélküli harisnya. A jeggingset viszont már hordhatod rövid pólóval :P
2013. máj. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Hogy tényleg nem az. Illetve tunikával, rövid ruhával azzá válhat, de semmiképpen sem való popó-mutogatásra.
2013. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én nem akarnám hordani amúgy:D

Csak azon gondolkoztam el,hogy akkor ez naci, vagy nem.

De akkor itt sem annak gondolják.

Köszi:)

2013. máj. 20. 22:02
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
nem az, naés? attól még mi szeretjük a legginses lányokat!
2013. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem az! :D

De néha én is szoktam aként hordani.

Mint ahogy Eszti is a videó végén... Szerintem nem gáz. :D

http://www.youtube.com/watch?v=IAHmGHyx0vg

2013. máj. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Hát van, ami bevállalható.

A gond inkább azzal van, hogy sok csaj az olcsó, vacak, kínais vékony darabot veszi fel így, ami átlátszik, amúgy is süt róla a gagyi, és baromi közönségesen néz ki.

Na azt meg már ne is firtassuk, hogy az önkritikát nem ismerik páran. Egy löttyedt/nagy/formátlan feneket nem kéne közszemlére tenni végképp. Olyan embereket látni az utcán, hogy falnak tudnék menni tőle. :D

2013. máj. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én ezért nem veszek fel ilyeneket,van önkritikám,és tisztába vagyok vele,hogy nem állna jól:D
2013. máj. 21. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!