Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek ronda? Vizsgám...

Hogyan legyek ronda? Vizsgám lesz 1 olyan nőnél akiről azt beszélik utálja a lányokat (mert a férje megcsalta 1 diák lánnyal, ezért minden lányt megbuktatott, majd 5 évre el volt tiltva a vizsgáztatástól)

Figyelt kérdés
Sokat tanulok a vizsgára és még érdekel is az anyag,főleg Malthus populációs teóriája (itt is be lehetne vezetni hogy ne szaporodjanak akik magukat se tudják eltartani) xDD Na de térjek a lényegre,azt mondják hogy a csúnya,elhanyagolt kinézetű csajokat áttengedi még akkoris ha hülyék. Nekem elég szabályos kicsi arcom van (szoval alapból nem vagyok csúnya) ha nem festem ki magam akkor elnéznek engem 14 évesnek mert kicsi és vékony vagyok(kilátszanak a bordáim,pedig zabálok mint az állat de a suli valahogy lesziv). Azt tervezem hogy a vizsgára egyáltalán nem festem ki magamat,lehet még előny lesz a cuki kislánypofám :D Nadrág-kosztümöt veszek fel,azon nem bukhat ki sztm. Szemüveges vagyok (az nélkül nem ismerem fel az arcokat,ritka sz@r a látásom) ez talán előny lehet a stréber kinézethez,pattanásokat nem takarom el,azon gondolkozok hogy a szemöldökömet se szedem ki addig (2 hét múlva van a vizsga és már most kivan nőve a szemöldököm,addigra jó Tüncis lesz). Hajat előtte 2 hétig nem mosok. Adjatok még tippeket. Büdös nem akarok lenni mert az már engem is zavarna,hajammal meg amúgysem szeretek sokat törődni mert hosszú és sok vele a macera,nem értem az ősember miért találta fel a fésüt. Hajlamos vagyok 5 napig nem fésülködni,aztán belenyirni a hajamba random papirnyiró ollóval(ennek ellenére jobban néz ki a hajam mint amikor fodrászhoz jártam)

2013. máj. 21. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

hát ez kész :'D jót mosolyogtam, bár fura a történet..

lehet valami ízléstelen ruhakombó is kéne :D hajat azért moshatsz addig szerintem xD az h nem raksz sminket az úgy rendben, szemöldöködet is kiszedegetheted azért, de amúgy nem rossz az ötlet :D sok sikert :D

2013. máj. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
hajat azért mossál. előtte 1-2 napig nem kell, ha igénytelenebb akarsz lenni. blúzból válassz minél zártabbat.
2013. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ok,hajmosás előtte 1 héttel,mert 2 hét után nagyon viszketne a fejem,amúgyis csak szombatonként mosok hajat :DDDD ha gyakrabban mosnám, jobban zsirosodna,csak ha büdösnek érzem akkor mosom meg hétköznap :DDDDDDDDDDDD
2013. máj. 21. 14:12
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg olyan blúzt, szoknyát felvehetsz, ami előnytelenebb... mondjuk túl bő, egy számmal nagyobb blúzt vagy nagyon hosszú szoknyát, kevésbé elegáns (nem feltétlen topis vagy edzőcipővel, csak vmi olyannal, ami esetleg már divatjamúltabb). Ékszer ne legyen rajtad. Körmöd ne legyen kilakkozva.


Viszont én is azt ajánlom, hogy azért moss hajat, mert az ellenkezője is gáz, ha nagyon-nagyon topisan mész be, akkor azt fogják gondolni, hogy ennyire sem veszed a vizsgát komolyan.

2013. máj. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt egy csaj, eléggé gyámoltalan hatást keltett szegénykém, meg olyan kis egyszerűnek tűnt... kellett is neki segíteni a vizsgán... De azért nem volt igénytelen. Ő is szemüveges. :D Ha minden igaz, amit leírtál, akkor legyen minél esetlenebb a kinézeted:DD De azért ne álljon csimbókokban a hajad, az gusztustalan. Szóval no smink, nem belőtt haj, hosszabb szoknya, a szemöldök se rossz ötlet... de ez a sztori annyira morbid:"D Habár ki tudja, én is ismerek férfi tanárt, akit a felesége otthagyott az oltárnál kb, azóta nem bírja a lányokat, és a fiúk mindig előnyt élveznek velük szemben. Osztogatja a fekete pontokat a lányoknak minden szarért... tiszta hülye, komolyan. Mondtam is, hogyha engem tanítana, leszarnám, akkor is visszaszólnék, még akkor is ha emiatt megbuknék...
2013. máj. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
magassarkúba zokni=DDD
2013. máj. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6. akkor már inkább bokavillantós szoknyával/nadrággal és lapos cipővel sportzokni, teljesen felhúzva :P. Az még jobb.
2013. máj. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket
2013. máj. 21. 20:23
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

:DDDDDDDDDDD


Hát ez óriási.

Szandál+zokni,3 számmal nagyobb divatjamúlt blúz,bokáig érő szoknya,esetleg a körmöd lehetne retkes,ne moss fogat előtte (ha bevállalós vagy egy gerezd fokhagyma is játszik),szatyorba vidd a cuccaidat.


Sokat kell menned egyébként az utcán? :D

2013. máj. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 BuuBoci ***** válasza:
100%
+ ki ne húzd magad! :D
2013. máj. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!