Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Voltatok már ugy hogy elismert...

Voltatok már ugy hogy elismertétek egy nő szépségét de eszetek ágában se volt hogy akarnátok tőle bármit is?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 07:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor, egy szép nönek a "csomagolása" vonzó, de a legtöbbször a "tartalom" nem ér semmit. Nekem fontos, hogy milyen az "ember", és a "külsö" eléggé másodlagos.
2013. máj. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez oké de én arra gondoltam amikor a külső szépségét ismerjük el egy nőnek de külsőségek miatt ( a megismerése nélkül) szóba se kerül bennünk hogy megkivánjuk mint nőt.
2013. máj. 23. 07:49
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Igen, sokszor voltam úgy, hogy elismertem egy nő szépségét, mégsem akartam tőle semmit.


33N :)

2013. máj. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
97%

Egy pár éve virágárus lányokat szállítottam. Az egyikük tényleg nagyon szép volt, mindenhol csodálták. Az egyik szállodánál a portás és a biztonsági őr folyton kísérgette. Egyik alkalommal beszélgettem velük. A portás mondja az őrnek:

- Hú de jó lenne egy ilyen otthonra, mi?

Mire az őr őszinte megdöbbenéssel:

- Otthonra?????? Dehogy kéne nekem ilyen otthonra! Nem akarok én minden falusi mulatságra pisztollyal járni!

2013. máj. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Antimod ***** válasza:
Persze. Haverom fülig szerelmes volt egy lányba, aki tényleg szép volt, de például engem egyáltalán nem vonzott.
2013. máj. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

3-ashoz csatlakozom:)

Én is pont így vagyok vele.

2013. máj. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
en olyan mint amikor egy dijnyertes kutya: az is szép elismerem, mégse akarom megdugni.
2013. máj. 23. 08:41
 8/13 anonim ***** válasza:
Fordítva számít? Mármint én nő vagyok, vannak pasik akik nagyon tetszenek külsőre, de sose akarnék velük járni meg semmi közelebbit. Valahogy hiába tetszik, mégsem érdekel, jó nézegetni, de ennyi.
2013. máj. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy szép egy nő, de nem az esetem.
2013. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha az embernek van egy barátnője, akivel jó a kapcsolata, akkor nem fog más nőre ráhajtani, de attól még ha az asszony nem látja, azért ránézhet.
2013. máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!