Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 20 évesen késő elkezdeni...

20 évesen késő elkezdeni szépségversenyekre járni?

Figyelt kérdés
Nem azért szeretnék, mert olyan gyönyörűnek hiszem magam, vagy a testemből szeretnék élni. Az igazság az, hogy nagyon sokáig kisebbségi komplexusom volt, egész tinikoromban husisabb voltam és emiatt nem tudtam úgy élni, mint a korombeliek. Aztán tavaly erőt vettem magamon és lefogytam, most először érzem magam szépnek életemben és sok bókot kapok, hogy "megérte lefogyni, olyan szép arcod van". Arra gondoltam, csak is magam örömére elindulnék pár versenyen, hogy kis önbizalmat nyerjek. Azonban nem tudom, ennyi idősen már öreg vagyok-e ehhez? Hiszen mindenhol 16 évesek vannak.
2013. máj. 28. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ,20 évesen még bőven fiatal vagy és simán indulhatsz szépségversenyen!
2013. máj. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Hiszen mindenhol 16 évesek vannak."

Ez nem igaz. Épp most rákerestem egy versenykiírásra találomra, és 16-35 a korhatár. Bőven beleférsz. :)


[link]

2013. máj. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 pinkpancser ***** válasza:
Kor alapján simán mehetsz!
2013. máj. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!