Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik módszert válasszam?

Melyik módszert válasszam?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, és szombaton az osztállyal fürdőbe megyünk. és hát én eléggé szőrös vagyok mindenhol, alul is. és a bikinivonalamnál már eléggé kilóg a szőr. mivel tudnám eltüntetni? lábamat szőrtelenítő krémmel, hónaljamat gyantával csinálom. a bikinivonalamat epilátorral nem tudom csinálni mert nincs itthon, ezt ne írjátok. nagyon, nagyon kéne a segítség mert nem akarom, hogy kinevessenek...

EHHEZ HASONLÓ VÁLASZOKAT NEM KÉREK: " TE MÉG FIATAL VAGY AZ ILYESMIHEZ, MINEK AZ NEKED...?" ÉS LÉGYSZÍVES A BUNKÓ, FLEGMA VÁLASZOKAT IS MELLŐZZÉTEK. KÖSZÖNÖM.



2013. máj. 28. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyanta lenne a legjobb megoldás erre a területre is. Ha a hónaljadnál már szereztél egy kis gyakorlatot, itt is jól jön. A krémet is használhatod, de azzal nem annyira tartós az eredmény. És nem vagy fiatal az ilyesmihez. én is ennyi idős voltam, mikor anyu kézen fogott és elvitt kozmetikushoz az első gyantázásra. Szóval nem korai, de légy szíves, legközelebb ne kiabálj :D
2013. máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is eléggé kilóg a szőr a bikinivonalon túl, és mivel elég sok és erős is, így borotválni szoktam, mjad a végén testápoló. Akkor nem ég és nem lesz szúrós sem 2 nap múlva. 16/L
2013. máj. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló, és kb. hány nap múlva nő ki a szőr??
2013. máj. 29. 14:19
 4/4 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló: nagyon fájt a gyantázás? tapasztalatok? és le kell venni a bugyit, vagy ez hogy működik?
2013. máj. 29. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!