Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam? Melyik...

Melyiket válasszam? Melyik módszert?

Figyelt kérdés

1. módszer

Étrend: reggeli: zabkása gyümivel kakóporral( cukor nélkül) VAGY zsemle sonkával zöldséggel VAGY tojásrántotta

Tízórai: müzliszelet vagy joghurt vagy gyümölcs

Ebéd: amit otthon adnak szerencsére nem főzünk zsírosan tehát nem attól híztam el

Uzsi= tízórai

Vacsi: szintén zsmeléből szendvics stb. ugyanúgy,mint a reggeli

és ez mindennap hetente 1x egy kis csoki vagy egy kis marék egyéb rágcsa

4x1 óra futás


2. módszer

hasonló mint az előző csak a vacsinál nem lenne ennyi szénhidrát és 2 hetenként tartanák zabanapot


3.módszer fokozatosan megvonom magamtól az eddig f@szságokat és beiktatok pár jót helyette hétről hétre


Eddig étrend: reggeli,tízórai?.. ilyen határokat nem ismerek főtt kaját mindennap eszem sporotni nem sportoltam volt össze-vissza chips csoki bármi!


16/l 156,5cm /62 kg


2011. okt. 22. 00:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdd a 3-kal, aztán és fuss. Ha az nem használ akkor válthatsz brutálisabbra, de nem biztos h kell
2011. okt. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egy biztos,hogy estére egyenlőre nem élhetek csak salátán,mert egészen este 6-7-8ig kibírom kaja nélkül este meg zabálnék..és már próbáltam sok dolgot,de sose bírtam 1 hétnél tovább..ezért gondoltam,hoyg engedékenyebb leszek..mennyi idő alatt menne le? januárra 8kg?
2011. okt. 22. 00:43
 3/8 anonim ***** válasza:

jó az egyes, de feltételnek kell szabni, hogy ha 'sokat' eszel akkor meglesz az energiamérleged fogyás nélkül is.

elég fehérjét és mikro tápanyagokat egyél (vitaminok), de jó szándékkal megjegyezném, hogy minőségi zsírokat is ehetnél pl. tengeri halakkal, bizonyos olajos magvakkal. jó minőségű szénhidrátnak pedig a teljes kiőrlésű kenyér, a rozs kenyér, zab számít. de a rizs is.

2011. okt. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én is 16/L vagyok, 163 centi 58 kiló. Tavasz óta fogyókúrázom, akkor 67 kiló voltam. Nekem ami bevállt az az életmódváltoztatás...szép fokozatosan kezdtem, számoltam a kalóriákat, hogy kb csak 1300-at vigyek be egy nap. Reggeli, tízórai, ebéd esetleg kicsi nasi és vacsorára zöldség vagy gyümölcs. Szerintem az egyetlen jó megoldás (pláne ha el szeretnéd kerülni a jojót...) az ha megváltoztatod az étkezési szokásaidat. Tudom még ajénlani a napi 2 csésze zöld teát, nekem nagyon bevállt.:)
2011. okt. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ja és egy idő után megszokja a gyomrod, hogy kevesebbet eszel, én egy jóideje nem vacsorázom, és az édességet is csak ritkán kívánom.
2011. okt. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem az 1-es az megfelelő persze nem eszem mindennap este egy zsömlét de azér elég gyakran de mivel figyelek a napi kajámra nem hiszem hogy gond mivel fogyok. és ugye a rendszeres mozgás is ,megvan. ( az ebédnél ne edd magad tele)
2011. okt. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha már mindenki írt mindent, én a 2-re szavazok :D nekem így ment le 7 kg :)
2011. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

grat :D ez nyilván opcionális.. ki mikor eszik több vagy kevesebb szénhidrátot, estére fehérje meg minőségi zsír bevitel számít, 2 hetente meg egy "zabanap" nem oszt nem szoroz.

már ha valaki versenyre megy és testépítő, akkor éppen számítana.

2011. okt. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!