Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Diamond Nails...

Mit gondoltok a Diamond Nails vagy a Crystal Nails gél lakkjai a jobbak? Ti milyen márkát használtok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 15:47
 1/5 anonim válasza:
Én a Crystal Nails gélt használom és nekem bejön:) nagyon szépen meg lehet csinálni, csak kicsit bonyolult, hogy melyiket mikor kell használni:D
2013. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mindkettő nagyon jó. Illetve típustól is függ. CN-nek van amelyik nem olyan jó (one step), de azért vannak jó termékei. A Diamond jó.
2014. jún. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyértelműen a Diamond Nails!
2015. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én mindkét márkát próbáltam már. Egyértelműen a CN a jobb.

Nálam a One Step-el sincs gond, szeretik a vendégeim, gyorsan megvan. Van olyan is, aki 4-5 hetente jön istentelen nagy lenövéssel és semmi baja a körmének, pedig csak One Step, aminek elvileg csak 2 hétig kellene bírni a strapát. :)

2015. febr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én cn-t használok, neked is merem ajánlani, megbízható, jó minőségű.
2015. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!