Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen parfümöt használtok?...

Milyen parfümöt használtok? Miért van az, hogy más, ha elmegy mellettem, már méterekről érzem az illatát, én meg bármilyen parfümöt használok, azt senki sem érzi?

Figyelt kérdés
25/l
2013. máj. 22. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak tartósak meg nem tartósak, meg vannak akik telefújkálják a ruhájukat, bőrüket, hajukat, mindent. Szerintem pont undorító ha már méterekről érezni. Bele sem merek gondolni milyen lenne ha mindenkinek ilyen erős parfümje lenne... meg lehetne dögleni a metrón is tőle. A parfümből pont elég annyi hogy az érezze aki a közvetlen közeledbe megy, pl a párod.
2013. máj. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is beleestem abba a hibába hogy mivel egy idő után megszokta az orrom az illatot,nem éreztem és tele fújkodtam magam

aztán a barátnőm szólt,hogy ez már egy kicsit sok lesz

amúgy tényleg inkább a minőségre menj

én ilyen parfümöket használok/-tam:

[link]

[link]

2013. máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bruno Banani Magic Woman

Lady Gaga Fame

Avon Secret Fantasy/Secret Fantasy Star

Puma Jam

Playboy Play It Rock


De mostanában inkább Playboy deosprayeket használok.

Akármit fújok magamra, egy ideig érzem, majd nem, aztán megint.

Amugy váltogatni szoktam, hogy ne szokjak hozzá.


19/L

2013. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!