Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » MINDENKI VÁLASZOLJON! Ti...

MINDENKI VÁLASZOLJON! Ti miben voltatok a ballagásotokon?

Figyelt kérdés

milyen volt a hajatok, sminketek, körmötök, cipőtök, szoknyátok, blúzotok... szóval minden

(képet is küldhettek!)



2013. jún. 1. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
beteg vagy :D
2013. jún. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem, miért?? nem vagyok pedomaci... de ha gondolok akkor nem muszáj képet küldeni, elég csak egy leírás.... 14/L :)
2013. jún. 1. 12:05
 3/10 anonim ***** válasza:
ballagáson egységes volt a ruhánk olyan szempontból hogy fehér blúzt fekete szoknyát és körömcipőt kellett viselni. Hajam be volt szárítva és ki voltam sminkelve(enyhén sötétebb szem olyan szürkés kis pirosító szájfény).
2013. jún. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A ruhám: fekete térd felett érő szoknya, fekete blézer, fehér top (minden lány ugyanilyenben volt, egységesen varrták az osztálynak)

A hajam: kb. hátközépig érő vörös hajam volt, frissen volt festve, hullámosra csinálta a fodrász

Smink: én csináltam, rózsaszín szemhéjpúder, fekete tus, szempillaspirál, enyhe pirosító, rózsaszínes rúzs

Cipő: fekete magassarkú, a Deichmann-ban vettük

Köröm: én csináltam, ha jól emlékszem gyöngyházszínű volt

2013. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kosztüm (nadrágos, fekete), alatta rózsaszínes top, besütött haj, smink: kihúzott, tusvonalas, sötétes szürkés szemhély púderes szem, rózsaszínes szájfény. Félig megnövesztett fekete köröm, 2 ujjamon kis strasszkővel. Fekete tűsarkú.
2013. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fekete szoknya,fehér blúz,egyen nyakkendő.

Smink: fekete tus,szempillaspirál.

Köröm: nem tudom már,szerintem nem volt kifestve.

Haj: Hosszú szőke,kivasalva.

Szóval semmi extra:D

2013. jún. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vadidegennek nem küldök képet, bocs :).

Egyébként nem is lenne nagyon érdekes, mert egy ballagásom volt összesen, mert 8osztályos gimibe jártam (így a 8.-os kimaradt), ott meg kötelező volt a matrózblúz-fekete szoknya minden alkalomra kb. A körmöm szabadon volt. A hajam rövid volt akkor (sajnos, mert hajhullás miatt, esztétikai okokból kellett levágatni, utáltam) beállítva, pici ezüstszínű köves bedugós fülbevaló volt rajtam nagymamám egyik régi ezüstszínű kövesmedálos bizsunyakléncával. Pici sarkú csatos fekete lakk cipő volt rajtam. A sminkem pezsgőszínű krémes szemceruza volt a szemhéjamon sok szempillaspirállal és mályvás szájfénnyel.

2013. jún. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

8.-ban szinte semmi. Feleslegs 14 évesn kifestened magad meg 20 centis cipőt felvenni, sokan túllihegik az egészet. Én ki sem voltam festve, a hajam sem volt megcsinálva, csak fehér blúzt, 5 centis magassarút és fekete nadrágot vettem fel.


Középsuliból már kifestve ballagtam, fodrásznál is voltam. Matrózblúz kellett, és térdig érő szoknya. 8 centis volt a cipő, egy egyszerű, fekete Tamaris magassarkú.

[link]

2013. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kontyom volt, smink csak szempillaspirál, korrektor, púder és szájfény, köröm semmi :D, cipőm platfrom slspú, fekete cipő, fa hatású tűsarokkal, oldalán kis virággal, szoknyát anyukám varrta, ceruzaszoknya volt, öv helyett egy pöttyös sálat fűztem bele, nagyon királyul nézett ki :), blúzom H&M-es, V-nyakú, fodros blúz volt, gombokkal, asszimetrikus.
2013. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
platform alapú*
2013. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!