Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért divat a hülyeség?

Miért divat a hülyeség?

Figyelt kérdés

Miét lett az divat, hogy azzal menőzünk hogy 1 nap alatt hány egyest kaptál? és még téged néznek le ha okos vagy?

Most hogy van ez?


2009. okt. 7. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hülyének lenni könnyebb, mint okosnak.


Amúgy nem attól vagy okos, hogy sok ötösöd van az iskolában.

2009. okt. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és én ezt mondtam?
2009. okt. 7. 18:54
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Ezt sugalltad. Az az érzése az embernek a kérdéssel kapcsolatban, hogy az eminens diák nem érti, miért utálják a többiek. Persze ez nyílván csak egy érzés, de hadd ne kelljen már ismernem mindenki teljes kórtörténetét.
2009. okt. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én se vagyok hűdekitűnő jóha van eddig 5 tantárgyból eddig 3-mas átlaogm! mégsem dicsekszek vele...
2009. okt. 8. 13:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Fura, mert a legtöbb helyen tényleg a stréberek a hülyék, de nálunk azt csúfolják, aki rossz jegyet kap és a kitűnő lányok a menők (bár nem ezmiatt) és senki nem szól be nekik. :)
2009. dec. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szeintem ez jó így mert én is hülye vagyok a 4.2 es átlagommal .

DE szerintem nem mindegy hogy valaki miben hülye hog y a jegyeiben vagy a személyiségben mert ha személyiségben akkor az elég jó fej és külömben meg sztem az nem menő hogy szeded az eggyeseket mint a cukrot.

én meg utálom a strébereeket és sztem ezért gáz. nállun k a stréberek mindenbe beleszólnak mi nem döntehetün. velük kivételeznek akikmeg le vannakl maradva azt meg állandóan b****a a tanár :S

sztem ennyi sztem de lehetsz stréberen is jófej .

bocs hogy eltértem a kérdéstől:_:

2009. dec. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nem hülye lenni a divat :Dnálunk azokat nézik le akik sok egyest kapnak és persze a strébereket.


akik dicsekszenek azzal h "húú kaptam 5 egyestű2 azok csak a csalódásukat rejtik el a "vagányságuk" mögött mert félnek h ha most megmutatják h nem tetszik nekik akkor kinevetik stb...

2009. dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!