Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez a Fila táskás hülyeség?...

Mi ez a Fila táskás hülyeség? Miért lett divat fikázni a Fila táskát?

Figyelt kérdés
Külföldön voltam sokáig, most jöttem haza, itthon meg az fogad, hogy mindenki a Fila táskásokat gúnyolja. Most az a divat, hogy őket kell cikizni, vagy mi? Miről maradtam le?
2011. szept. 14. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Mert az emberek szeretnek mindenbe belekötni, ami eltér az ő ízlésüktől. Nekik az más, és ép emberi ésszel nem tudják felfogni, hogy mindenkinek más tetszik. Ezért csak cikizni tudnak, meg gúnyolódni, mert már mással nem tudják kifejezni tudatlanságukat és primitívségüket.

Ne foglalkozz velük, ha neked tetszik nyugodtan vedd meg és hord is.

2011. szept. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez mind szép, de mégis miért szálltak rá a Fila táskásokra? Miért pont arra?
2011. szept. 14. 11:37
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én se értem. Múltkor volt egy kérdés, hogy egy csaj kapott ingyen egy fila táskát és na, most mit kezdjen vele?

Lehet én lemaradtam valamiről, én nemt udtam, hogy ez ciki(miért is lenne az?)

2011. szept. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem a Tesco-ban volt valami Fila akció?

Azt hiszem, az volt, és mindenki vette.


Igen, megnézetem, Fila akció volt, pontgyűjtéses.

Szerintem ezért, mert mindenkinek lett, és már nem olyan "menő".


Most ezt divat lett piszkálni. Hülye, aki piszkálódik, nem kell vele törődni!

Nincs jobb dolga!

2011. szept. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Másnak a kérdés kiírása előtt nem dobja fel az oldal a hasonló kérdéseket?


Csak én harmadjára válaszolom meg a FILA-táskás kérdéseket.


De most utoljára.


A TESCO adott minden vásárlás után bélyegeket, amiket össze lehetett gyűjteni, és a bélyegekért, meg kedvezményes árért vehettél többféle FILA táskát tőlük.


Magyarul az vett FILA táskát, aki sokat jár a TESCO-ba. Az meg ugye nem sikeres ember.


Egyébként én sem értem, pár éve a SPAR csinálta ugyanezt a barna KAPPA táskákkal, az mégsem lett ciki...

2011. szept. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom, de biztos zavaró lehet az embereknek, hogy kimennek az utcára, és már mindenki Fila táskával a hátán, vállán, oldalán megy el mellettük, és egy rövid séta alatt is vagy 20-at meg tudnak számolni a városban.

Biztos azt is gáznak tartják, hogy ezek többsége Tesco-s, és a kedvezményes fajta, így nincs presztízsértéke a márkának, mert veszi boldog-boldogtalan már.

2011. szept. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Mert könnyen megkapható a Tescós pontokért. Tescoba meg mindenki jár és az olyan prolis. (Mint pl. hogy égő vécépapírt venni, holott mindenki sz.rik.)

Egyébként szerintem hülyeség emiatt lesajnálni a Filásokat, jó márkát olcsón venni nem értem, miért lenne lesajnálni való dolog. Nekem sokkal inkább ciki 10* annyit kiadni egy cuccra, mint amennyit ér.

2011. szept. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki tescoban vásárol nem sikeres? : DDDDDDDD atyavilág. szomszédban van a tesco, minek menjek máshova? Mi a baj a Tescoval? Mi a baj a pontért szerzett filával? Nemértem. Örülök a táskámnak.


De mindenki más biztosan olyan szuper anyagi helyzetben van, hogy bátran lehúzhatja az anyját meg az apját az új holmikért. Máshol már megírtam, ezek a kis csitrik akkor szájaljanak, ha saját keresetük lesz, lakásuk, gyerekük, rezsijük, étel az asztalon, benzin, esetleg néha még nyaralni is el szeretnének menni.


Én megveszem a Filát 2.000ért, és a különbözetből elmegyünk állatkertbe. Marhaciki.

2011. szept. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor jól sejtettem, hogy arról van szó, hogy a sok unatkozó embernek épp nincs jobb témája, mint a filásokat szekálni :) Érdekes, ha az 1500Ft-os kínai táskámmal megyek valahová, senki nem szól be, pedig az még csak nem is márkás, az miért nem ciki? :/
2011. szept. 14. 13:30
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ilyen van de magasról szarok rá,k mit gondol


végülis táska táska,nem??


beleférnek a sulis cuccaim,akkor meg minek vegyek már 10 000 ft-os táskákat ha olcsóbban is veszek egyet?


amúgy azt birom nagyon amikor valaki fikázza a fila táskát de másnap ő is olyanba jön ....


13l

2011. szept. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!