Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 67 kiló 167 cm-hez kövér?

67 kiló 167 cm-hez kövér?

Figyelt kérdés
El sem hiszem, hogy ennyi vagyok, nem is látszik rajtam, a hasam se lett nagyobb. Ezt hogy csinálom? Hova lett a háj? Ja, amúgy 2 hete még 64 kiló voltam. Sokat végzek "nehéz" fizikai munkát, 6-10 kilókat cipelgetek órákon keresztül, de ez ki van egyenlítve azzal, hogy sokat tanulok. És a nassolást sem viszem túlzásba, mert fáj a fogam, persze azért néha nassolok, de mértékkel. Akkor hogy a francba? Mi történik velem?L

#mivanvelememberek?
2013. jún. 3. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
izmosodtál :)
2013. jún. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A számok alapján úgy tűnik van rajtad felesleg, ha magamból indulok ki, mert én 168cm vagyok és 58kiló, és egy jó 4-5 kiló plusz van rajtam. Viszont, ha ez nálad nem zsír, hanem izom, akkor jó.
2013. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1 Remélem:)


2 Fogalmam sincs. Nekem a 64 az ideális, ez tetszik magamon, csak most meglepődtem:O

2013. jún. 3. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!