Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kövér vagyok.167 cm magas,80...

Kövér vagyok.167 cm magas,80 kiló. Október 3-án megyünk nyaralni tengerpartra és két részes fürdőruhát akarok felvenni. Nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Van csipőm, derekam, csak mindenhol vastagabb és ha leülök hurkás a hasam. De ezek egyberészesben is ugyanúgy látszanak. Nem a kis alig takaró bikinire gondoltam, hanem egy normál méretű, de kétrészes fürdőruhára. Ja, és 33 éves vagyok. Nem vagyok túl öreg az ilyesmihez?
2008. szept. 11. 15:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
kétrészes, igy kell irni. Bocs.
2008. szept. 11. 15:55
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan vedd fel. Nem vagy öreg hozzá és mások magukkal lesznek elfoglalva, nem veled. Egy hosszú kendővel egészítsd ki a bikinit és úgy szerintem nem köthet bele senki abba, hogy hogy nézel ki :-)
2008. szept. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
Úgy kijelented, mintha rákos lennél. Ezen lehet változtatni...Ha a 48 éves anyámnak sikerül...És ez cseppet sem esztétikai probléma elsősorban!
2008. szept. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Vedd fel bátran! Nekem is van mindenhol bőven, de én felveszem, mert:

1. engem nem érdekel mit mondanak mások

2. vannak nálam jóval kövérebbek is, és azok is felveszik

3. a párom így szeret és ez a legfontosabb!


Ja, és nem vagy öreg egyátalán!

2008. szept. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
azzal,hogy takargatni próbálnád,csak még jobban felhívnád rá a figyelmet.egyébként meg nem is vagy kövér,én is annyi vagyok:)
2008. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha 60 éves lennél lehet, hogy azt mondanám, hogy ne, de ilyen fiatalon nehogymár érdekeljen! Amúgy pedig újra divat az egyberészes! :) (mondjuk abban nem lehet barnulni :))
2008. szept. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
NEM vagy kover! szerintem batran felveheted ...sokkal jobb ha 1 non van mit fogni (es az a valami nem a bordaja)... en ha annyi idosen ugy fogok kinezni akkor nagyon orulni fogok ...kulonben is....voltal te mar tengeren???? ....en epp az iden voltam , es kb 50 eves nocik a 160 an kilos hatsojukra tangat huzva suttetik a hajukat a napon felso nelkul...es bevalalja azt h ijen es kesz .... az en velemenyem szerint jo az alakod :) es egyaltalan nem vagy oreg a 2 reszes furdoruhahoz!!! :) :P
2008. szept. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást. Akkor hétvégén beszerzek egy bikinit, ha még lehet kapni ilyenkor ősszel valahol.
2008. szept. 13. 02:28
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan vegyél fel kétrészest,nem kell törődni azzal,hogy mások mit gondolnak.

Triumph-ban, Calzedoniában nagyon jó fürdőruhák vannak, én is vásároltam be vagy 8 darabot:D

2008. szept. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8at??:D:D::D
2008. szept. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!