Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok nektek milyen a Fiú/Fér...

Lányok nektek milyen a Fiú/Férfi ideálotok?

Figyelt kérdés
leginkább a külső érdekelne:P dea belső is jöhet persze:)

2013. jún. 4. 12:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Belső : megbízható,humoros,kommunikatív,megértő. Külső: magas,ne legyen se vékony,se 150 kg, azért kicsi izom se árt,de nem az agyongyúrt,csak legyen erős,ha van egy kis pocak az nem zavar.
2013. jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Még ami fontos,hogy Férfias Férfi legyen,ne ez a zseléből álló hajú,divatfrizurás majom típus.

2013. jún. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
tehát magyarul ne legyen justin bieber fajta "férfi"?:)
2013. jún. 4. 12:23
 4/18 anonim ***** válasza:
Akkor inkább leszbikus lennék,ha csak olyanok lennének. :D
2013. jún. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
Olyan legyen,mint Enrique Iglesias!
2013. jún. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Utolsó:DD Nagy respect:DD
2013. jún. 4. 12:47
 7/18 anonim ***** válasza:
William Levy vagy Enrique Iglesias
2013. jún. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
5ös vagyok.Leginkább a külsô érdekelt,nem?!Azért mert nekem az ilyen külsejû ffi tetszik....és persze neked nem,...még nem lett volna okod lepontozni!!
2013. jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
haha 5ös:)) Erre miért pontoználak le? semmi értelmenem lenne:D csak felpontozok itt mindekit most:D
2013. jún. 4. 13:46
 10/18 anonim ***** válasza:
A külsőnél nekem valami hasonló mint Adam Levine ezen a képen [link] szóval ne lgyen kigyúrt de feszes, lne legyen mindenhol szőrtelen, nekem a sőtét hajú pasik jönnek be, persze legyen ápolt de ne metroszexuális, jöhet a borosta is, a frizurában a túl rövid, vagy kopasz fej nem jön be zseléből is csak kevés, de a picit hosszabb laza hajviselet is nagyon bejön mint pl Szécsi Zoli vizilabdázónak
2013. jún. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!