Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet valaki nőies és rocker...

Lehet valaki nőies és rocker lány is egyben?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor hogy néz ki ált.?

Ha tudtok linkeljetek is, köszi!:))



2013. jún. 4. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Lehet, nézd meg pl. Avril Lavigne-t, ő jól ötvözi a kettőt. :)
2013. jún. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Jaj. Avrilt ne. Egy ízléstelen stíluskatasztrófa az a nő.

Nekem mindig a suicide girls képeket nézve jutott eszembe, hogy basszus, ezek a csajok aztán tudnak valamit! És nem csak akkor nőiesek a rockos stílusuk mellett, amikor meztelenek, ruhában is:)

2013. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
32%

Taylor Momsen szetem elég nőiesen öltözködik, mondjuk a szemfestése nem tetszik ><

[link]

2013. jún. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Semmi sem lehetetlen, a lényeg, hogy ne legyél túlzottan fiús.:) Nem az a fiúk "álma".

Én is amúgy inkább nőies vagyok, de szeretek vadulni, és szinte kizárólag metált hallgatok. :3 Mást nem is tudnék.

Az utolsó válaszoló amúgy nagyon jót mondott, a Suicide Girls lányai iszonyat jól néznek ki. :D


Ami a kinézetet illeti...

Szerintem fontos a nőiességhez, hogy ne hordj öt számmal nagyobb, bő, lógós ruhadarabokat, vagy ha igen, akkor vagy az alsó, vagy a felső legyen az, ne mindkettő. Érdemes az alakot kihangsúlyozni, és valami izgi, szokatlan apróságot belevinni a stílusodba (kiegészítőkre értem pl.)


[link]

[link]

[link]


Ez csak kiindulási alap, a lényeg, hogy hangsúlyozd ki finoman így is, ha valamilyen testrészed szép, és a viselkedésed/mozdulataid is inkább legyenek nőiesek.


Akiket én ismerek, és rockerek, sajnos szinte mind rettentően fiúsak, többet isznak és bagóznak kb, mint a fiúk, hát én meg nem ilyen vagyok. Szóval a zene ízlésem, stb. ellenére olyan vagyok, mint a fehér holló az ilyesfajta társaságban.

De nem bánom. :)

2013. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg még annyi, hogy egyszerűbb ruhák mellé feltűnő kiegészítők, fülbevaló, nyaklánc is jól megy. Szerintem jó ötlet a különleges körömfestés is, pl fekete-piros (egy körmön). Én most utoljára sötétebb, lilásvörösesre festettem a hajamat - különleges. Szóval az se rossz, ha a hajad színe szokatlan (de nem kék, piros vagy ilyesmi :D), és legyen jóóó hosszú. :) Igazából még sok minden eszembe jutna, de nem akarom itt foglalni a helyet. :D
2013. jún. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet, menj el egy rock koncertre és nézz körül.
2013. jún. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

avril lavigne-t inkább nem kellett volna példaként felhozni :D taylor momsen is már egy másik kategória, sokszor nem nőies, de ezeken már igen:

[link]

[link]

[link]

hordjál szoknyát és magassarkút, a bakancsot szerintem hanyagold, vagy ötvözd a kettőt, valahogy így:

[link]

2013. jún. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen. Nagyon is!


Bár inkább a metállédik szoktak igazán nőiesek lenni, nem a rocker, vagy punk csajok, bár azoknál is akadnak szép számmal.

2013. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!