Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a lányokról, akik rockosan öltözködnek?

Figyelt kérdés

Igazából rocker vagyok, és kíváncsi lennék pár fiúra, hogy mit gondolnak erről. [link]

ez nem én vagyok, de hasonlóan öltözködöm ;))



2013. máj. 20. 11:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%

Azokról az emberekről, akik így (és most nem csak erre a stílusra gondolok, az összes többire is) öltözködnek, azt gondolom, hogy éretlenek... belül még kislányok, illetve nem találják a helyüket, kevés az önbizalmuk ezért kiakarnak tűnni a tömegből a nem hétköznapi divattal.


Nincs ezzel gond végülis, de én a nőkre bukom nem a kislányokra, és szerintem sok férfi így van ezzel rajtam kívül.


Ezek a kislányok, meg majd te is... kinövöd.. hidd el. :) Egyszer te is nő leszel.

2013. máj. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
A legjobbak :)
2013. máj. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem fogom kinőni, nyugodj meg! ;)) Ennek semmi köze ahhoz, hogy ki akarok tűnni a tömegből. Csupán önmagamat látom, amikor így a tükörbe nézek.
2013. máj. 20. 11:35
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"belül még kislányok, illetve nem találják a helyüket, kevés az önbizalmuk ezért kiakarnak tűnni a tömegből a nem hétköznapi divattal."


Mert ugye azok a lányok, akik egy szál cicagatyában vonaglanak, ami elől-hátul bevág, az ugye olyan önbizalomteli és normális...


Kérdező! Még mindig ezek az öltözékek állnak legközelebb a normálishoz, szóval zsír. A szoknya amúgy is jó.

2013. máj. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelővel teljesen egyetértek. Miért kéne úgy öltözködni, mint az átlag. Lassan már olyan társadalomban élünk, hogy majdnem mindenki ugyanúgy néz ki. ( Ugyanaz a haj, ugyanaz a ruha, cipő, idióta pop zenék.) Ebből én nem kérek. ;)) Szerintem ezzel a stílussal is lehet jól kinézni. Lehet szexin öltözködni. Vagy akár nőiesen is.
2013. máj. 21. 15:37
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csinos, sőt, kifejezetten szexi! :) és jó az ízlésed!! :D
2013. máj. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
:$ köszönöm
2013. máj. 25. 17:31
 8/15 anonim válasza:
ez a csaj aki a képen van,alapból nagyon szép
2013. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

úristen az első válasz kiütötte a biztosítékot XD

Ez hülyeség XD Nem akarunk kitűnni a tömegből. Ha megkérdezel egy rockert hogy miért öltözködik úgy ahogy valószínüleg azt a választ kapod, hogy mert neki ez tetszik. Nem úgy mint a legtöbb más lány hogy 'ez a menő' meg 'mert ez szexi'. Dehogy növi ki >.< Ha igazi rocker akkor nem növi ki, max. máshogy fog öltözködni XD

2013. júl. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hülyeség az, amit az első válaszoló írt.

Mindenki úgy öltözik, ahogy neki tetszik. Főleg a rockerek öltöznek tényleg azért, mert azt szeretik hordani, ami rajtuk van, a sok "normál" divat szerint öltözködőt ha megkérded, azt mondja "ez a menő, ez a divat".

Szerintem nem kislányos, nem gyerekes, egy rocker nő lehet igenis sexy és csinos, akárcsak egy divatozó nő is.

Szerintem jó a stílusod kérdező, én is szeretnék rockeresebben öltözködni, nagyon tetszik, csak az alakom nem megfelelő. Vagyis, az alakom nem olyan, amilyennek szeretném, ebből kifolyólag nincs önbizalmam, hogy így, vagy akár csak nőiesen öltözködjek, farmer-póló-pulcsi trióban vagyok mindig. De igyekszem ráállni a sportolásra hogy végre külsőleg is olyan lehessek, amilyen "belül vagyok".

17/L

2013. júl. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!