Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Mit gondoltok egy...

Fiúk! Mit gondoltok egy grunge/rocker lányról?

Figyelt kérdés

Sokan vannak akik rossz emberként állítják be őket:) mondjuk meglátnak egy csajt martensben és akkor ő biztos egy mocskos punk stb..fiúk!nektek bejönnek az ilyen lányok?(mint én:)

16/l



2013. máj. 12. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan fíú akinek bejön,van olyan akinek nem.De ez mindennel így van,valamit szeretsz,valamit nem.

Nekem semmi bajom azokkal az emebrekkel,akik fel merik vállalni az izlésüket,és nem félnek attól,hogy megszólják őket,vagy nem érdekli.

Én divatörült vagyok.Nem hordok mindennapi dolgokat...

Már ugye divatból is mondogatják a mocskos punk-ot,hogy jaj de menő leszek tőle...

Tehát emberfüggő.Aki jobban tolerálja a dolgokat,úgy áltlalában,azt nem fogja érdekelni,vagy legalább is nem fogja megszólni a kinézeted...

Ezt is hülyeségnek gondolom,hogy még is ki mondja meg,hogy mi a normális...? Ki mondja azt,hogy csak az a jó,ha mindenki egyforma és senkin ne legyen piercing és tetoválás,senki ne viseljen ezt,se azt stb.Most komolyan azért nem elfogadható,mert nincs minden emberen...?

Bocsi,hogy belesződtem ezt-azt,de remélem,hogy kivehető a vélemény a kérdésre.

18L

2013. máj. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
De be ám! :)
2013. máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a 'legjobb barátaimtól' kapom ezt állandóan, hogy miért megyek fel Pestig Martensért, amikor nem az a divat. Meg, hogy miért hordok bandás pólókat, miért nem járok soha szoknyában, de a kedvencem, hogy miért nyirattam fel a "szép hosszú hajam".


Bár másoktól olyat is hallok, hogy legalább van stílusom :)


Fiúktól nem nagyon kapok se meleget, se hideget, de elég kevés a stílusából ítélve hozzám illő fiú, és azokat is megértem, ha nem kellek nekik :D


Bocsi, hogy lányként válaszoltam egyébként, de pacsi.

15/L

2013. máj. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Teljesen okék, és sokkal jobbak a plázap*csáknál. Ahogy más is írta, nekik legalább van stílusuk.

Amúgy sokkal szívesebben járok olyan lánnyal, akivel egyezik a zenei ízlésünk.


14/F

2013. máj. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi:) amúgy örülök nektek is lányok, hogy írtatok.én nem nagyon hordok ffi zenekaros pólókat p, igazából nem is nagyon látszik rajtam általában ez a stílus, de ha martens van rajtam szinte nem tudom elkerülni, hogy valaki beszóljon. EZ SOFT GRUNGE:DD
2013. máj. 16. 17:23
 6/7 anonim válasza:

Ja bejönnek ,de nem a kinézet miatt. Ha valakivel közös az ízlésed és van miről beszélni jobb társaság.

Inkább lógok ilyen csajokkal ,mint cicanacis kacsákkal ,de ha valaki nagyon tele van piercing-gel ,vagy nagyon férfias vagy gothos ,magyarán ha egy lány túlzásba esik az öltözködésben kimerülő önkifejezésben , az iszonyatos és emberhez méltóan elkezdek előítéletes lenni...

Am neked bejönnek az ellenkező nemű grungerek? ;)

17/f

2013. máj. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem is bejonnek. Fokent azok a csajok, akik post-grunge stilusuak


am 16 f

2014. febr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!