Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Emo fiúk nektek milyen hosszú...

Emo fiúk nektek milyen hosszú a hajatok? Meddig tartott megnöveszteni? Van valami cucc amitől gyorsabban nő a hajam?

Figyelt kérdés

2013. jún. 5. 16:23
 1/4 anonim válasza:

Szia igaz én lány vagyok de......attól függ most milyen hosszú a hajad. Nincsen semmiféle 2hajnövesztő" szer erre. És az emo fiúknak olyan nyak-váll közötti

remélem segítetttem a válaszommal ^^

2013. jún. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem lassan várd ki amíg megnő, és így legalább meglátod melyik hossz áll a legjobban.
2013. jún. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most még nagyon rövid 8 cm, de végre jön a nyár nekem ilyenkor gyorsabban nő a hajam.
2013. jún. 6. 20:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ricinus olajat használok. Nagyon jó szer. Puha lesz tőle a hajam és gyorsítja a növekedést. Sztem sokkal jobb mint a balzsamok meg a kence ficék :P

És olcsó ! ^^

2013. júl. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!