Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Lesz egy farsangi bál ( nem...

Lesz egy farsangi bál ( nem jelmezes hanem bulizós ) és nem tudom mit vegyek fel Most mit csináljak? 11L 38 kg kb 148 cm és vékony. ) szerintetek akkor rövidujjú és rövidgatya vagy hosszú ujjú és hosszú gatya?

Figyelt kérdés
a tesomnak van egy tök jó pólója és felprobáltam hozzá egy gatyát meg összeállítottam de nem hajlandó odaadni.

2013. jan. 21. 19:43
 1/2 A kérdező kommentje:

szerintetek kisimítsam a hajam mert göndören is jó de azt mondják az osztálytársaim hogy simítsam ki csak én nem vagyok az ilyen: fú tök jól ki sminkeltem magam- típus nyálas kislányos típus hanem inkább ilyen hát nem tom hogy

most: ezt muszáj, ne már- típus szóval ebben a korban normális lány

2013. jan. 21. 19:58
 2/2 anonim válasza:
szia! vegyél fel egy rövid gatyát ,mondjuk cica gatyával rövid ujjú póló mondjuk egy farmer dzsekivel és bakanccsal és némi kiegészítővel mondjuk egy kis körömlakk és egy kis szempillaspirál nem annyira feltűnő:) szerintem ez nagyon jó kis összeállítás tud lenni:)
2013. jan. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!