Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit reagálnál, ha a saját...

Mit reagálnál, ha a saját képedet látnád viszont az egyik "Szerinted ez a lány/fiú hogy néz ki? " típusú kérdésnél?

Figyelt kérdés
Esetleg valakivel megtörtént már?
2013. jún. 6. 15:20
 1/9 anonim válasza:
11%
meg és elég jó szavazatokat kaptam szóval szopó csúnyaság
2013. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hát ha jókat írnának akkor nem bánnám, de ha valaki felismerne az gáz lenne :D
2013. jún. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelenteném a kérdést, mindent megtennék azért hogy töröljék.
2013. jún. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem örülnék neki,ha megtudnám hogy ki tette fel ahhoz lenn pár nem túl kedves szavam
2013. jún. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ideges lennék. Lehet, hogy el se merném olvasni a kommenteket.
2013. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti lenyomoznám az illetőt, attól függetlenül, hogy jó, vagy rossz kommenteket kapok. Az képemet ne rakja ki ilyen oldalakra, ha valami gondja van velem, kíváncsi valamire kérdezze meg tőlem, mondja meg a szemembe. Utána valószínűleg töröltetném a kérdést.
2013. jún. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Írnék az oldal szolgáltatójának, hogy örökre tiltsa a felhasználót aki ellenem elkövette ezt.
2013. jún. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Írnék egy választ a kérdéshez, amiben elmondom, hogy ez én vagyok, és mennyire sz@rul esik ez az egész, és, hogy mekkora köcsög a kérdező.

Aztán írnék neki is így utálkozó levelet.

Közben töröltetném a kérdést.

Miután váltottunk pár levelet a felhasználóval, töröltetném őt is. ;)

2013. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én képeim már "lopták" el, kamu facebookos profilokat csináltak, és az egyik valaki irkált a képeimmel másoknak hogy "szia, bäszunk?"..a gyerek meg ilyen népszerű volt, kivágta az üzenetekből, felrakta képnek és hopp le is ribancozták azt a valakit, az én képemmel (több ezren látták).. szóval eléggé kellemetlen, főleg ha szidnak is úgy, hogy Te nem is kérted senki véleményét..

Hozzá kell tegyem, teljesen ártatlan, arcos (nem bikinis, nem meztelen) képekről beszélek...

2013. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!