Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez elvileg egy négyes "barátsá...

Ez elvileg egy négyes "barátság", de még lehet azt is rosszul tettem, hogy a "barátság" témakörbe ítram. Ti kilépnétek ebből? (többi lennt! )

Figyelt kérdés
Jóban voltam 2 lánnyal alsóban (A és B). Aztán felsőben jött az osztályba egy új lány (C), és akivel A összebarátkozott, én elvileg közelebb kerültem B-hez, és így alkottunk(-tunk) egy négyes "barátságot", mondjuk inkább ezzel osztályrészt. Na most kb. 6.-tól kezdem úgy érezni, hogy egyre inkább ki lennék szorítva. Egyszer B-vel volt egy nagy összeveszésem, és akkor közelebb kerültem egy másik osztálytársammal, D-vel. Aztán kibékültem olyan 2 hónap után B-vel, D is kibékült az ő barátaival, és miden ment tovább, úgy, ahogy volt. De B-nek nem tetszik, hogy én még mindig jóban vagyok D-vel, sőt, titokban jobban kedvelem, de ez titok! :D B engem nagyon ki akar közösíteni, úgy, hogy például már az is fájt neki, amikor az egyik fiú nagyon rámszállt, és úgymond hogy állandóan kötekedtünk, elvette a tolltartómat, becézgettük egymást stb... És ha mondom B-nek, hogy ilyen nem létezik, hogy most megmondod, hogy ne szóljak se hozzá, se hozzá, se hozzá stb, olyankor azt mondja, hogy de őt nem zavarja, ha (ilyenkor neveket mond) vele beszélek, csak D-vel ne legyek jóban, mert ő nem kedveli. De attól még, hogy ő nem kedveli, attól én még kedvelhetem, nem? Ilyenkor aztán jönnek ezek a kibeszélések, ha D odajön hozzánk,akkor A meg B úgy néz rám, mintha még nem láttak volna fehér embert, ráadásul C-t is belerántják, mert ő meg képtelen eltérő véleményt alkotni A-tól, mert végülis valamilyen módon A is kisajátította őt, de nem olyan "drasztikusan". Ez szerintem nem barátság, hogy A kisajátította C-t, B kisajátított engem, és A meg B mindig együtt hülyülnek, szórakoznak. És azt sem értem, miért kell az osztályon belül kisebb csoportokat alkotni, miért nem szeretjük egymást, mind a 26-an? Miért vannak a folyamatos kibeszélések, miért zavarja az egyiket, ha jóban vagyok a másikkal? Miért? 13/L

2013. máj. 31. 21:08
 1/5 anonim válasza:
Huha! De jó lenne ha nekem ez lenne a legnagyobb problémám. :) De,hogy a kérdésedre valami értelmes választ is adjak,nem lehet hogy egyszerűen csak féltékenyek? Pl.mert te jóban vagy azzal akivel ő nem,stb. Nekem 13-évesen egy két barátom volt.De ahogy idősödtem felkerültem gimibe,fősuli, nagyon sok új embert ismertem és szerettem meg,és nagyon sok olyanban csalódtam akik általánosban a legjobb barátnőimnek hittem. Szóval szerintem még nagyon fiatal vagy és ne vedd túl komolyan,akik tudod,hogy szeretnek és soha nem bántanának meg,azokkal bánj rendesen,a többivel pedig ne foglalkozz.
2013. jún. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet csak nekem 3-masban.

A legjobb amit tanácsolni tudok hogy a legszimpatikusabbal (ha jól vettem le D) barátkozz. Ha meg bárkinek baja lenne azzal hogy D-t jobban bírod szärd le őket :D

Hidd el inkább egy igaz barát mint száz hamis...

2013. jún. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nekem hasonló volt a helyzetem pár hónapja azt leszámítva hogy nem volt D emberke. A kiközösítette C-t, így C végül is máig őt kedveli legjobban. B engem. A és B együtt hülyültek ésabba ment át a dolog hogy ők ketten lettek lejobban elvileg, és akkor én még nem voltam jóban C-vel. Utólag az derült ki hogy A még akkor is C-t birta legjobban. B erről máig semmit sem tudva közösíti ki A-t és most végül is ott tart a dolog hogy én is A-val vagyok legjobban, de B-t is szeretem, és C-vel "fejlődik a kapcsolatom". A most nem szereti B-t, B már nem szereti annyira A-t de erről ők nem tudnak, csak én. C egyértelműen A-val van, mert nem bírják egymást B-vel. És én most nem tudom hogy A vagy B.

Szerintem te tudod hogy mennyire szeretnek azok 3-an, mert ha nem annyira legyél boldog D-vel. Ha nem érzed a régi barátságotokat, legyélD-vel legjobban.

2013. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi az eddigieket.

de D-nek is meg van a saját baráti társasága, így 2 ló küzöl mindig a földre esnék.

2013. jún. 3. 08:11
 5/5 anonim válasza:
Ha D-nek is megvan a baráti társasága akkor miért megy oda hozzátok azt nem értem. Egyébként előző vok. 12/L
2013. jún. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!