Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki- vagy gond...

Szerintetek ciki- vagy gond ha egy lány egy kicsit színesebben öltözködik és van saját el térőstílusa?

Figyelt kérdés

Ilyen nagyon színes cuccok!

Meg el térő stílus!



2012. febr. 29. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Esetleg nem tudnál linkelni képet a netről? Nagyon felcsigáztál? :D Kíváncsi vagyok milyen lehet ez a stílus!

17/F

2012. febr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*? helyett . (Nagyon felcsigáztál.)
2012. febr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az cikibb, ha mindehhez még az írás sem megy.
2012. febr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
el térő stílus
2012. febr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
10%

Hova halaunk? Sokan csak azért járnak fel, hogy a helyesírási hibákat lessék, és fikázzák a másikat.


Szerintem nem ciki, ha szinesen öltözöl, amerre csak nézek, minenhol csak feketét látok, a viám szinek KELLENEK!

2012. febr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem azért járok fel, de azért legalább 2 próbálkozásból egyszer illene eltalálni, vagy legalább a közelébe lőni annak, hogy is írunk igekötőket. Pláne az élet ilyen fontos dolgait feszegető kérdésnél. Ha valaki ennyire foglalkozik azzal, mit gondolnak mások (ciki felvennem azt, ami tetszik? Lehet ez gond?), akkor ezzel is lehetne. Szóval nehogy már az legyen a rossz, aki ezt szóvá teszi. Ha már az öltözködésben fontos az igényesség..
2012. febr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ú itt gondolkoztam milyen az a térő stílus aztán leesett hogy eltérő :D :D
2012. febr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha így szeretsz öltözködni akkor öltözz így de ne kérdezd meg más véleményét róla, mert akkor már nem olyan eredeti a dolog.
2012. márc. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Így van, én is azt gondolom, hogy az az eltérő vagy eredeti ami nem mások véleményétől függ! Pontosan attól vagy stílusos, hogy el tudod dönteni, hogy mi teszik vagy mi áll jól és nem idegenektől kérdezgeted!
2012. márc. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat, tényleg igazatok van abban hogy ha tudom hogy mi áll jól csak akkor lesz egyedi stílusom köszi még egyszer! :)
2012. ápr. 3. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!