Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cicababák (nagyon csini...

Cicababák (nagyon csini lányok:D) : nem rossz érzés néha minden nap magassarkút húzni? Pl. Suli, séta stb. Vagy egyszerűen bevállaljátok és kész?

Figyelt kérdés
:)
2010. febr. 3. 20:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%

Én nem vagyok cicababa, de csinos vagyok sztem(nem beképzeltségből írom magamról)!Minden nap magassarkúban megyek suliba!Nem kényelmetlen!Nem kell bevállalnom, mert a cipőm szerencsére kényelmes!


20L

2010. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
sztem ez kelllemes fájdalom:D de komolyan.:)
2010. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
szerintem jó érzés.. :) ha már megszoktad.. alig várod, hogy felvedd megint és nem tudsz a laposban menni.. bár biztos lesznek olyanok akik azt monják, hogy egészségtelen, de a te életed, úgy rontod el ahogy akarod..
2010. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok cicababa, de alacsony:) így mindig magassarkú van rajtam. Engem nem zavar, már megszoktam, max. annyi, hogy ha tudom, hogy nagyon rohangálós napom lesz, akkor nem a legmagasabbat veszem fel:) 18/L
2010. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
én már annyira megszoktam, hogy ha nincs rajtam, akkor úgy érzem, hogy hátraesek, ugyhogy szereztem be itthonra olyan papucsot, aminek van egy kis sarka legalább :D
2010. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

És ne figyeljek rá, hogyha kinéznek maguk közül az osztálytársaim vagy éppen a tanárok? Elég konzervatív egy helyen élek...

Habár imádom én is a magassarkút!! :D

2010. febr. 4. 07:19
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én egy majdnem 10 centis sarkú cipőben mászkálok minden nap. Nem fáj alapból suliban, vay bevásárlásnál, vagy akármi, persze ha 10 km t gyaloglok, ink nem azt vzsem fel, de laposban NEM TUDOK már járni
2010. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
De én azt ne vegyem figyelembe (ha hordani akarom a magassarkút), hogy az osztálytársaim csak laposban járkálnak???? :(
2010. febr. 4. 20:11
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ha nem vagy 180 cm , akk nem gáz, ha magassarkúban jársz, ha alapbol is elég magas vagy, és úgy mégjobban kitűnnél, akkor max ne annyira magasat, ha mindenképp szeretnél
2010. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
162-163 vagyok, kis vékonyka testalkatom van. :)
2010. febr. 4. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!