Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudok a neten ingyenes,...

Hol tudok a neten ingyenes, smink, krém, és parfüm termékmintákat rendelni?

Figyelt kérdés
Jó lenne ha tapasztalatot is fűznétek hozzá hogy mennyire megbízható, és milyen gyorsan küldik :)
2009. okt. 8. 17:55
 1/7 A kérdező kommentje:
U.Í.: Azért kéne mert szeretném kipróbálni melyik krémek azok amiket tényleg érdemes megvenni, és melyik smink ami tényleg jól kezelhető, és nem kopik le 20 perc alatt, a parfümöt azt hiszem nem kell magyarázni keresek egy friss gyümölcsös, vagy virágos illatot :) vagy csak egy olyat ami illik hozzám és tetszik, ehhez viszont meg kell szagolgatnom párszor, mert sokszor volt már hogy boltban emgszagoltam ott tetszett de pár nap múlva már alig bírtam a szagát...
2009. okt. 8. 18:16
 2/7 anonim ***** válasza:
Emeld ki a kérdésed még 1*.én is szeretnék erre a kérdésedre választ kapni.Bocs hogy nem a kérdésedre válaszoltam
2009. okt. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oké amint lehet kiemelem...:D
2009. okt. 10. 19:41
 4/7 anonim ***** válasza:
[link] itt rámész az Ingyen Termékekre
2009. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Parfüm minta:


[link] Free Sample


[link]


[link]


Ha regisztrálsz [link]


[link]


[link]

2009. okt. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2009. okt. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 csutakeri válasza:
Nagyon gyorsan
2011. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!