Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Legfőképp fiúk válasza érdekel...

Legfőképp fiúk válasza érdekel most=)! Mennyire tetszik nektek ez az alak? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


nagyon hasonló az alakom,annyi a különbség,hogy nincs ekkora mellem,és talán egy ici-picivel keskenyebb a csípőm.Mennyire tetszik nektek az ilyen alak?:)

16/L


2013. jún. 11. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem tökéletes

19/F

2013. jún. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kim Kardashian nagyon szép, de miért nem mersz magadról feltenni képet? Fejet takard ki...
2013. jún. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezen a képen semmi sem látszik.
2013. jún. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

itt egy másik

[link]

2013. jún. 11. 20:54
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Köszönjük hogy bemásoltad a gugli keresőt, ennyi erővel megkérdezhetnéd, mit gondolunk Kim Kardashian kinézetéről. Szerintem nem ártana neki se kis fogyókúra, mármint mindenki odavan hogy milyen szép nőies alkata van, sajnos én is hasonlóan nézek ki ha elengedem magam, de véeményem szerint pár kiló mínusszal vonzóbb lenne, dehát kinek a pap kinek a papné. Juj, mindjárt jön a lepontozás:)
2013. jún. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem Kim nemigen tudna miből fogyni, hasa lapos, a fenekébe ha jól tudom implantátum van, a combjai vékonyak. Arról nem tehet, hogy széles a csípője, fogyással sem lesz keskenyebb, mellből meg hát minek fogyni? :D


A kérdésre válaszolva szerintem nagyon szép alakja van, két kezemet összetenné, arcomat az ég felé fordítanám és hálát adnék az Istennek ha ilyen alakom lenne :D

2013. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

akkor én megköszönöm:D

egyébként felkértek,hogy álljak modellt fotóhoz és ezért érdekelt:)

2013. jún. 11. 21:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Kimmel csak az a baj, hogy nagyon alacsony! :S

Amúgy jó... nem ő álmaim nője, de elmegy... :)

2013. jún. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó :D De most ha azt akarod, hogy a te alakod tudjuk, dobj fel egy képet, és takard ki a fejed :D
2013. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!