Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek elkezdjek modellke...

Szerintetek elkezdjek modellkedni?

Figyelt kérdés

Nyáron szeretnék modellkedni,de még nem fogytam le kellően,van még hátra jópár cm.Nem tudom,hogy elmenjek-e addigis plus size modellnek,amíg le nem fogyok max 90-60-90-re.Gondoltam,addigis lenne mit csinálni nyáron és tapasztalatot szereznék.Viszont ha plus size model leszek,akkor utána elmehetek normál modellnek?még kb 3 hónap kell a modellalak eléréséig.Nem tudom,most mit csináljak,szerintetek?

méretek:

175 cm magas

100-78-100

16 éves lány

Az arcom megvan a modellkedéshez,már csak le kell fogyjak,ami már folyamatban van,csomót fogytam és a bőröm is sima,feszes maradt.



2013. jún. 12. 20:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én nem írtam, hogy nem látszódik, csak nekem nem ilyen gyorsan, mondjuk rajtam nincs is ennyi felesleg
2013. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
igen,mondjuk az utolsó 5 kg azért tényleg nehezebben megy le :(
2013. jún. 17. 15:57
 23/24 anonim ***** válasza:
szerintem ne menj.
2013. jún. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Miért ragaszkodsz ennyire ahhoz, hogy pálcika modell legyél? Sokkal szebbek a plus size modellek, maradhatnál ilyen is... Nem kell dagadtnak lenni hozzá, csak kellemesen teltnek, arányosnak és szépnek, ahhoz amit te akarsz pedig melletlen, seggetlen, csontos zombivá kell válnod... megéri?
2013. aug. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!