Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A barátnőm állandóan azt...

A barátnőm állandóan azt mondja, hogy milyen kövér meg hogy nem tetszik senkinek, ronda. és be akarom bizonyítani, hogy nem! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Kreol bőrű, 165-167 cm magas, sportos, 55kg, barna szemű, barna hajú és 14 éves... nincs róla képem, de a leírás alapján mi a véleményetek? (elég kicsi az önbizalma, ez talán meghozza majd...)

2013. jún. 15. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

ezt én is probáltam a bnőmmel:) és meghozta:)

kép nélkül nehéz megmondani:/ de minden lány szép a maga módján, mindenkiben van valami különleges:) de ha nincs önbecsülés akkor hiába:/ biztosan szép, de még kár ezen rágodni 14 évesen, még kislány.. majd lesz olyan akinek ő fog kelleni:):D!!

2013. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. jún. 15. 13:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Sokan rondának gondolják magukat. Van egy lány ismerősöm, ő is rondának tartja magát, pedig szerintem, és még sok ember szerint gyönyörű! Barátja is van, de mégis önbizalomhiányos.

Ezen te sajnos nem tudsz segíteni, csak ő maga tudja megoldani a problémát, magát kell elfogadnia. Ha dicsérgeted is, az is csak pillanatnyilag segít rajta.

2013. jún. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kép nélkül nem tudunk semmit mondani, kilók alapján nem kövér.
2013. jún. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kezdjen el sportolni valamit, már csak az önbizalma miatt is! :)
2013. jún. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a sport nem mindig segít mert ha pl ezt te mondod azt hiszi hogy te is kövérnek tartod ha meg nem lesz kiemelkedő tehetség akk meg azért lesz szomorú mert nem sikerült.Mindenesetre ezekkel az arányokkal nem hiszem hogy kövér de jó lenne egy kép(lehet olyan is amin nincs rajt a feje.:)
2013. jún. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintünk ennyiből nem tudjuk, hogy hogy néz ki :D Keress valakit, akinek tetszik, és az illető majd bókol neki, meg minden. Akkor lesz önbizalma. DE! Igazából ezek fejben dőlnek el. Neki kell megváltoztatni azt, ami a fejében van.
2013. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát igen... egyébként sportol, nagyon sportos, kosarazik, lovagol és az évfolyamban a leggyorsabb futó... ezért sem nagyon értem...:/
2013. júl. 8. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!