Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak olyan gyerekek akik...

Vannak olyan gyerekek akik csak luxusmárkás ruhákban járnak?

Figyelt kérdés
Azok általában kicsodák?Nem sajnálják a pénzt rá?
2013. jún. 15. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
azok a pénzes szülők gyerekei és lenézik a másikat azért mert nem engedhet meg magának egy 20ezer forintos cipőt
2013. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi:)


Olyanokra gondoltam amúgy akik nagyon luxusmárkába járnak.Mert láttam egy részt a Gossip Girl c. sorozatból és ott az egyik barna hajú lány ilyen volt,és elgondolkodtam,hogy ilyenek tényleg vannak-e

2013. jún. 15. 20:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze!
2013. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy osztálytársamnak csak H&M-es cucca van...és három medencéjük :D
2013. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én minőségi ruhákban járok (nem luxus mint pl. D&G, Hugo Boss, A&F), de nem értem mi kivetnivaló van ezen.
2013. jún. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szüleim mindig ügyeltek arra, hogy minőséges ruhákba öltözzem és lábbelit hordjak. Nem a márka volt a lényeg, hanem a minőség. De a márka együtt jár a minőséggel túlnyomórészt, így mindig márkás ruhákban jártam, de sosem olyanokban, amiken ott a hatalmas márkajel. Szolid lány voltam mindig is és most is az vagyok. Főleg egészségügyi szempontból tartom fontosnak azt, hogy ügyeljek a minőségre. Pl. egy természetes anyagból készült pólóban nem viszket a bőröm, nem izzadok annyira. A bőr lábbelikre ez szintén érvényes. És első nem, nem nézünk le senkit!
2013. jún. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Uristen! AF és hM NEM luxusmarka .... -.-
2013. nov. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!