Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért jobb a gyerekek élete...

Miért jobb a gyerekek élete mint a felnőtteké?

Figyelt kérdés
Ostoba válaszokat hanyagoljátok.köszi
2010. márc. 4. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nincs rajtuk felelősség, és nem kell mindenben önállóan dönteniük, illetve nincsenek olyan nagy elvárások sem a gyerekek felé
2010. márc. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Még hogy nincsenek olyan nagy elvárások... "Írd már meg a házidat, ne csámcsogj, hogy fogod azt a ceruzát, miért nem köszönsz előre ..." Ezek igenis nagy elvárások, annak idején pont olyan nehéz volt alkalmazkodni, mint most az egyetemen :D

És persze, nem volt rajtam annyi felelősség, de nem is mehettem haza egyedül az iskolából.

2010. márc. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem vágynak olyan dolgokra ami nehezen megvalósítható.

Mint pl. nagy ház, autó, vonzó nő...

2010. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És amúgy miért kérdezed ezt?
2010. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi.
2010. márc. 4. 20:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert optimális esetben a gyerekeket még nem érték olyan traumák mint a tiniket és a felnőtteket, épp ezért ők még feltétel nélkül, tiszta szívvel tudnak szeretni. 2 lányom van, 4 és 1 évesek. Náluk legalábbis ezt tapasztalom amit leírtam.
2010. márc. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Olyan nagy elvárások: mint tartsd el magad, legyél jó háziasszony, legyen családod. Ha férfi akkor karriered, menő állásod stb. A megírtad-e a leckédet igazán semmi ezekhez képest.
2010. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!