Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire csúnya egy alacsony...

Mennyire csúnya egy alacsony lányon a vastagabb vádli?

Figyelt kérdés

Nem zsír miatt vastag,a családban öröklődik.

Amúgy nem egy plötyedt valami,szóval formás,egy magasabb lányon nem is lenne szembetűnő,de az alacsonyság miatt észrevehetőbb hogy vastag.

Nem igazán szeretem a magassarkúkat és nem merek rövidnadrágot hordani úgyhogy vagy éppen megsülök vagy feszélyezve érzem magamat.



2013. jún. 17. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is békülj ki magaddal.

Én sem vagyok egy nádszál bige, sem égimeszelő, a helyzet ugyanaz, mint veled - viszont ezért ne merészeld szégyelni magad! Engem sorra dicsérnek, milyen formás a vádlim, nem olyan lapos, mint az Övüké. Inkább használd ki, és légy magabiztos.


Halkan megsúgom, úgy sem azt bámulják meg először. A hosszúgatyát meg vedd le, bele fogsz olvadni, te lány.

2013. jún. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem is vastagabb de nekem semmi bajom vele pedi én csak 157 cm vagyok:DD

nyugodtan vegyél vel szoknyát,rövidnadrágot!:)

2013. jún. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2-es,neked hány centi vastag?

am én 156cm vagyok

2013. jún. 17. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Kamaszként én is ilyen voltam. :) Mármint ilyen szégyenlős.

Inkább felgyulladtam a hosszú nadrágokban meg szoknyákban, csak a vastag vádlim meg ne lássa senki!


Azóta annyi változott, hogy elfogadtam ilyennek. Igyekszem "optimális" hosszúságú rövidnadrágokat és szoknyákat felvenni, mivel a rövidebben a vastag térdem látszik, a hosszabb alacsonyabbnak meg szélesebbnek mutat, de a pont térdig érő ruhákkal már megbékültem.


Nyugi. Lehet, hogy nem a te lábad a legvékonyabb a világon, de nem is a legvastagabb!

:D


Ha a súlyoddal meg az alakoddal amúgy nincs baj, bátran vegyél fel egyszer egy rövidebb ruhát, és nézd meg a reakciókat. Megenni senki sem fog, ez egészen biztos, legrosszabb esetben utánad füttyögnek.

2013. jún. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kép?

Amúgy nem hinném...

2013. jún. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok már kamasz,csak picit önbizalom hiányos :)

a súlyomról meg annyit hogy ha kiszámolom a testtömeget akkor azt írja hogy van egy kevés túlsúlyom,de ennek a nagy része mellen van a többi pedig részben izom mert minden nap tornázok

2013. jún. 17. 19:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hasonló alkatú vagyok mint te, bár kicsit magasabb, 160cm, de a vádlim nekem is viszonylag vastag. Ezt örököltem, ráadásul a sportolás miatt még izmos is. Magassarkú az abban jó, h magasabbnak tűnsz és nyújtja a lábad, így kevésbé feltünő h vastag. Viszont abban hátrány, legalábbis nálam, h megfeszíti a vádlim és így elég fius. Bár nemtom neked mekkora az átmérője, így nehéz eldönteni h tényleg vastag e. Tesóm is azt mondta egyszer h olyan bnőt szeretne, akinek olyan a vádlija mint nekem :-) Tehát vannak akiknek ez bejön.

2013. jún. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!